Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Jaunumi

Dzīve ar citādu maizi

Šobrīd Latvijā ir ap 1500 bērnu un 7000 pieaugušo, kuriem noteikta diagnoze: celiakija — ģenētiska autoimūna saslimšana, ko izraisa kviešu, rudzu un miežu olbaltuma nepanesamība.

Lasīt tālāk...
 

Atklāta vēža savlaicīgas atklāšanas sociālā kampaņa "Pārbaudi veselību, valsts maksā!"

29.oktobrī, ar preses konferenci Veselības ministrijā atklāta vēža savlaicīgas atklāšanas programmai veltītā sociālā kampaņa "Pārbaudi veselību, valsts maksā!"

Lasīt tālāk...

Edvīns Striks: "Rūpes par veselību ir jāsāk no pamatiem"

Liepājas Reģionālajā slimnīcā (LRS) šogad turpinās vērienīgi rekonstrukcijas darbi, kurus īsteno ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.

Lasīt tālāk...

Grūtniecēm un bērniem – lētākas zāles

Grozījumi noteikumos par ambulatorajai ārstēšanai paredzēto zāļu un medicīnisko ierīču iegādes izdevumu kompensācijas kārtību nosaka, ka grūtnieces var vakcinēties pret gripu, saņemot 50% valsts kompensāciju par vakcīnas iegādi.

Lasīt tālāk...

Mēnešiem nav risinājuma kompensējamo zāļu lietā

Lai arī kopš gada sākuma pagājuši jau vairāki mēneši, joprojām nav rasts risinājums problēmai – ko darīt, ja aptiekā pēkšņi nav pieejams lētākais kompensējamais medikaments.

Lasīt tālāk...
Lapa 1 no 11
 

Veselībai

Aizvadītājā nedēļā ASV pirmā lēdijā Melānija Trampa rīkoja savu pirmo Baltā nama dārza pasākumu, kura laikā kopā ar bērniem no vietējām skolām novāca ražu, kā arī iestādīja jaunus dārzeņus, ziņo ārvalstu mediji.
Nepieciešams:
«Nevienam laikam vairs nav noslēpums, ka vienas laulības jau esmu sačakarējis,» raidījumā «Starp mums runājot», kas 26. septembrī būs skatāms «STV Pirmā!» ekrānos, atzinis aktieris Ainārs Ančevskis. 
Franču izcelsmes modele Tailana Blondo (Thylane Blondeau) sešu gadu vecumā tika nodēvēta par pasaulē skaistāko meiteni, savukārt šobrīd viņa ir 16 gadus veca un regulāri piedalās dažādos modes projektos. Tailana nule kā debitējusi Milānas modes nedēļā.
Svētdien, 24. septembrī, savu jaunāko pavasara/vasaras modes kolekciju Milānas modes nedēļā demonstrēja itāļu modes nams «Dolce & Gabbana». Kolekcijas nosaukums ir «Queen of Hearts» (Siržu karaliene).
Vairākums Latvijas iedzīvotāju atklāj partneriem savas seksuālās vēlmes un lielākajai daļai gultā interesē kaut kas ārpus ierastā, liecina nesen veiktā aptauja. Šī ir statistika, kas atklāj sabiedrības izpratni par seksa kvalitātes nozīmi attiecībās.
Itālijā radušies vairāki prestiži modes zīmoli, kuri ir populāri un atzīti visā pasaulē. Arī Itālijas pilsēta Milāna tiek uzskatīta par vienu no pasaules modes galvaspilsētām un tieši šajā vietā līdz 26. septembrim norisinās modes nedēļa. Tradicionālo pasākumu apmeklē modes cienītāji no visas pasaules, demonstrējot paši savu garderobi. Aplūko...
Kāds jaunlaulāto pāris Šrilankā ierauts valsts mēroga skandālā par to, ka pretlikumīgi izmantojis skolēnus – mīlnieki piespieduši bērnus kaisīt ziedlapiņas un nest līgavas tērpa šleifi, kuras garums bija 3,2 kilometri.