Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Dzīve ar citādu maizi

Šobrīd Latvijā ir ap 1500 bērnu un 7000 pieaugušo, kuriem noteikta diagnoze: celiakija — ģenētiska autoimūna saslimšana, ko izraisa kviešu, rudzu un miežu olbaltuma nepanesamība.

Lasīt tālāk...
 

Ātrā palīdzība nodilušam skrimslim

Sākumā sāpes locītavā mazina injekcijas, vēlāk – tikai endoprotezēšana

Lasīt tālāk...

Naktīs moka krampji

Pēdējā laikā naktīs bieži pamostos no sāpīgiem krampjiem kāju ikros. Kādēļ tā?

Lasīt tālāk...

Atvieglo gulošā kopšanu

Mūsdienās var nopirkt vai iznomāt dažādus aprūpes palīglīdzekļus

Lasīt tālāk...

Ņiprie rutki

Viens no dārzeņiem, kas var palīdzēt ziemā nesaslimt un uzņemt vitamīnus, ir rutks.

Lasīt tālāk...

Aptieka sētā, laukā un mežā/ Aknu kaites

Turlavnieks Modris Kristovskis ir dažādu zālīšu zinātājs un veselīga uztura piekritējs.

Lasīt tālāk...

Īstais laiks stiprināt imunitāti

Lai izvairītos no saaukstēšanās slimībām, kas tik raksturīgas rudens periodam, par imunitāti vērts rūpēties laikus. Paaugstināts stress, depresija, garīga un fiziska pārslodze, neizārstētas slimības, neizgulēšanās, vienveidīgs un nepilnvērtīgs uzturs, mazkustīgs dzīvesveids un kaitīgi ieradumi ir tipiskākie imunitātes grāvēji. Kā novērst vīrusu iedarbību?

Lasīt tālāk...

Azbesta kapi

Padomju laikā populārais jumta materiāls azbesta šīferis tagad kļuvis ne tikai caurs uz daudziem jumtiem, bet arī bīstams videi. Ārsti atklājuši, ka ar celtniecībai noderīgām īpašībām apveltītais azbests izraisa onkoloģiskās saslimšanas un palīdz attīstīties plašam audzēju klāstam.

Lasīt tālāk...

10 smalkas iezīmes psihisko traucējumu noteikšanai

Par psihiskām slimībām pastāv ārkārtīgi daudz stereotipu. Tie īpaši pastiprinās šādā laikā, kad pilnmēness iedarbībā daudzu biroju un palīdzības dienestu telefoni ir karsti dīvainu zvanītāju un to vēl dīvainākā sakāmā dēļ.

Lasīt tālāk...
Lapa 1 no 10
 

Veselībai

Aizvadītājā nedēļā ASV pirmā lēdijā Melānija Trampa rīkoja savu pirmo Baltā nama dārza pasākumu, kura laikā kopā ar bērniem no vietējām skolām novāca ražu, kā arī iestādīja jaunus dārzeņus, ziņo ārvalstu mediji.
Nepieciešams:
«Nevienam laikam vairs nav noslēpums, ka vienas laulības jau esmu sačakarējis,» raidījumā «Starp mums runājot», kas 26. septembrī būs skatāms «STV Pirmā!» ekrānos, atzinis aktieris Ainārs Ančevskis. 
Franču izcelsmes modele Tailana Blondo (Thylane Blondeau) sešu gadu vecumā tika nodēvēta par pasaulē skaistāko meiteni, savukārt šobrīd viņa ir 16 gadus veca un regulāri piedalās dažādos modes projektos. Tailana nule kā debitējusi Milānas modes nedēļā.
Svētdien, 24. septembrī, savu jaunāko pavasara/vasaras modes kolekciju Milānas modes nedēļā demonstrēja itāļu modes nams «Dolce & Gabbana». Kolekcijas nosaukums ir «Queen of Hearts» (Siržu karaliene).
Vairākums Latvijas iedzīvotāju atklāj partneriem savas seksuālās vēlmes un lielākajai daļai gultā interesē kaut kas ārpus ierastā, liecina nesen veiktā aptauja. Šī ir statistika, kas atklāj sabiedrības izpratni par seksa kvalitātes nozīmi attiecībās.
Itālijā radušies vairāki prestiži modes zīmoli, kuri ir populāri un atzīti visā pasaulē. Arī Itālijas pilsēta Milāna tiek uzskatīta par vienu no pasaules modes galvaspilsētām un tieši šajā vietā līdz 26. septembrim norisinās modes nedēļa. Tradicionālo pasākumu apmeklē modes cienītāji no visas pasaules, demonstrējot paši savu garderobi. Aplūko...
Kāds jaunlaulāto pāris Šrilankā ierauts valsts mēroga skandālā par to, ka pretlikumīgi izmantojis skolēnus – mīlnieki piespieduši bērnus kaisīt ziedlapiņas un nest līgavas tērpa šleifi, kuras garums bija 3,2 kilometri.