Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Bērni un ģimene

Aukles kontrolēs vismaz pieci dienesti

Pabalstu, kuru vecāki ar maziem bērniem jau no septembra varēs saņemt no valsts, drīkstēs izmantot tikai, lai apmaksātu augsti kvalificētu aukli vai privāto bērnudārzu, vakar nolēma valdība.

Lasīt tālāk...
 

Babītes novada iedzīvotājiem – speciālistu konsultācijas par bērnu tiesību jautājumiem

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija rīko konsultācijas bērnu tiesību aizsardzības jautājumos Babītes novada pašvaldībā

Lasīt tālāk...

Dzīvu vecāku bāreņiem karš nav beidzies

Domājot par valsts demogrāfiju, nepelnīti novārtā atstāti valstī jau dzimušie bērni. Latvijas bērnunamos uzturas tuvu 2000 mazo cilvēku. Bērniem šāda aprūpes forma ir traumējoša, valstij un pašvaldībām tā izmaksā dārgāk nekā alternatīvas, taču ne visas pašvaldības ir gatavas pārmaiņām

Lasīt tālāk...

Pabalsti visu neatrisinās

Pašlaik notiekošās cīņas – kurš ir lielāks demogrāfijas aizstāvis Latvijā – aizsegā netiek skaļi runāts par to, ka joprojām ir spēkā virkne normu, kuras pieņemtas krīzes karstumā un tieši attiecas uz ģimenēm ar bērniem. Vairākos valdības ziņojumos tā arī tiek atzīts, ka naudas šo ierobežojumu atcelšanai nav, lai gan tajā pašā laikā visa sabiedrība tiek barota ar informāciju, ka krīze ir pārvarēta.

Lasīt tālāk...

Šajā vasarā – daudz piedzīvojumu

Mācību gada sākumam tuvojoties, bērnu centra „Ligzdiņa” kolektīvs atskatās uz šajā vasarā piedzīvoto.

Lasīt tālāk...
Lapa 1 no 19
 
Aizvadītājā nedēļā ASV pirmā lēdijā Melānija Trampa rīkoja savu pirmo Baltā nama dārza pasākumu, kura laikā kopā ar bērniem no vietējām skolām novāca ražu, kā arī iestādīja jaunus dārzeņus, ziņo ārvalstu mediji.
Nepieciešams:
«Nevienam laikam vairs nav noslēpums, ka vienas laulības jau esmu sačakarējis,» raidījumā «Starp mums runājot», kas 26. septembrī būs skatāms «STV Pirmā!» ekrānos, atzinis aktieris Ainārs Ančevskis. 
Franču izcelsmes modele Tailana Blondo (Thylane Blondeau) sešu gadu vecumā tika nodēvēta par pasaulē skaistāko meiteni, savukārt šobrīd viņa ir 16 gadus veca un regulāri piedalās dažādos modes projektos. Tailana nule kā debitējusi Milānas modes nedēļā.
Svētdien, 24. septembrī, savu jaunāko pavasara/vasaras modes kolekciju Milānas modes nedēļā demonstrēja itāļu modes nams «Dolce & Gabbana». Kolekcijas nosaukums ir «Queen of Hearts» (Siržu karaliene).
Vairākums Latvijas iedzīvotāju atklāj partneriem savas seksuālās vēlmes un lielākajai daļai gultā interesē kaut kas ārpus ierastā, liecina nesen veiktā aptauja. Šī ir statistika, kas atklāj sabiedrības izpratni par seksa kvalitātes nozīmi attiecībās.
Itālijā radušies vairāki prestiži modes zīmoli, kuri ir populāri un atzīti visā pasaulē. Arī Itālijas pilsēta Milāna tiek uzskatīta par vienu no pasaules modes galvaspilsētām un tieši šajā vietā līdz 26. septembrim norisinās modes nedēļa. Tradicionālo pasākumu apmeklē modes cienītāji no visas...
Kāds jaunlaulāto pāris Šrilankā ierauts valsts mēroga skandālā par to, ka pretlikumīgi izmantojis skolēnus – mīlnieki piespieduši bērnus kaisīt ziedlapiņas un nest līgavas tērpa šleifi, kuras garums bija 3,2 kilometri.
Itālijas pilsētā Milānā noslēgusies ikgadējā modes nedēļa, un īpašu ažiotāžu tajā izraisījusi leģendāru supermodeļu apvienošanās uz mēles.
Kādreizējā Ministru prezidenta Viļa Krištopāna meita Nikola jau apmēram gadu sociālajā vietnē «Instagram» regulāri publicē attēlus, ar kuriem demonstrē, kā izmainījies viņas ķermenis. Divu gadu laikā viņai izdevies atbrīvoties no vairākiem desmitiem kilogramu.
Ja būtu iespēja atgriezties 20 gadu vecumā, pat trīs no četrām (76%) Latvijā dzīvojošām sievietēm vecumā virs 30 gadiem vēlētos ko mainīt savos paradumos, lai uzlabotu kā savu iekšējo, tā ārējo veidolu – noskaidrots «Amway» veiktajā pētījumā. Ar šodienas pieredzi līdzās veselīgākam...
Nepieciešams:
Lai gan mājām vajadzētu būt bērnam visdrošākajai videi, tieši tā ir vieta, kur mazi bērni vecumā no viena līdz pieciem gadiem traumas gūst visbiežāk. Par to, kādas ir septiņas bērnam bīstamākās lietas mājās, konsultē bērnu ķirurgs Ģirts Salmiņš.
Jau kopš ASV prezidenta Donalda Tramp inaugurācijas dienas uzmanības centrā visu laiku bijusi arī viņa sieva - ASV pirmā lēdija Melānija Trampa. Sabiedrība jau vairākkārt nosodījusi viņas nepiemēroto tērpu izvēli dažādos pasākumos, tas noticis arī 20. septembrī notikušajā Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO)...