Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Pensionāriem mazāka patentmaksa

Valsts vecuma pensijas, tostarp priekšlaicīgi, saņēmējiem plānots ieviest samazināto patentmaksu – 12 latus (17 eiro) gadā. To paredz Finanšu ministrijas (FM) sagatavotie grozījumi likumā par iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN).

Lasīt tālāk...
 

Aukles kontrolēs vismaz pieci dienesti

Pabalstu, kuru vecāki ar maziem bērniem jau no septembra varēs saņemt no valsts, drīkstēs izmantot tikai, lai apmaksātu augsti kvalificētu aukli vai privāto bērnudārzu, vakar nolēma valdība.

Lasīt tālāk...

Atzinumu par asistenta pakalpojuma nepieciešamību iekļaus individuālajā rehabilitācijas plānā

Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija (VDEĀVK) sākot no 2012.gada 1.novembra individuālajā rehabilitācijas plānā cilvēkam ar invaliditāti iekļaus atzinumu par asistenta pakalpojuma nepieciešamību no 2013. gada 1.janvāra.

Lasīt tālāk...

Biedrība ieguvusi divus pacēlājus

Gulbenes novada invalīdu biedrība ir ieguvusi divus Japānā ražotus kāpņu kāpurķēžu pacēlājus invalīdiem “Stairmate SA-S”, kuriem ir piecu gadu garantija. Katrs šāds pacēlājs maksā aptuveni 3000 latu bez pievienotās vērtības nodokļa.

Lasīt tālāk...

Babītes novada iedzīvotājiem – speciālistu konsultācijas par bērnu tiesību jautājumiem

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija rīko konsultācijas bērnu tiesību aizsardzības jautājumos Babītes novada pašvaldībā

Lasīt tālāk...

Dzīvu vecāku bāreņiem karš nav beidzies

Domājot par valsts demogrāfiju, nepelnīti novārtā atstāti valstī jau dzimušie bērni. Latvijas bērnunamos uzturas tuvu 2000 mazo cilvēku. Bērniem šāda aprūpes forma ir traumējoša, valstij un pašvaldībām tā izmaksā dārgāk nekā alternatīvas, taču ne visas pašvaldības ir gatavas pārmaiņām

Lasīt tālāk...

Valsts apmaksātie tehniskie palīglīdzekļi

Nepieciešamības gadījumā valsts apmaksātos tehniskos palīglīdzekļus var saņemt konkrētas iedzīvotāju grupas Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centrā. Šogad kopumā ir plānots izsniegt 9368 tehniskos palīglīdzekļus.

Lasīt tālāk...

Dzīvoju, kustos un esmu priecīgs

24 gadu vecumā jelgavnieka Sergeja Kitova nākotnes plāni pēkšņi kļuva atkarīgi no invalīdu ratiņiem.

Lasīt tālāk...

Pabalsti visu neatrisinās

Pašlaik notiekošās cīņas – kurš ir lielāks demogrāfijas aizstāvis Latvijā – aizsegā netiek skaļi runāts par to, ka joprojām ir spēkā virkne normu, kuras pieņemtas krīzes karstumā un tieši attiecas uz ģimenēm ar bērniem. Vairākos valdības ziņojumos tā arī tiek atzīts, ka naudas šo ierobežojumu atcelšanai nav, lai gan tajā pašā laikā visa sabiedrība tiek barota ar informāciju, ka krīze ir pārvarēta.

Lasīt tālāk...
Lapa 1 no 22
 

Video sižeti


Laipni lūdzam Makramē Skolā - video apmācības bez maksas

Social.lv citā valodā

English French German Russian Latvian Lithuanian Estonian