Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Aicina skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

E-pasts: Drukāt


Kocēnu novada dome aicina pieteikties darbam vasaras brīvlaikā skolēnus vecumā no 13 - 16 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Kocēnu novada izglītības iestādēm.

 

 Skolēnu darbs norisināsies no š.g. 18. jūnija līdz 24. augustam (ieskaitot). Katram skolēnam būs iespēja strādāt divas nedēļas, saņemot darba samaksu, kas tiks aprēķināta, nostrādāto stundu skaitu reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi. 

Darbavietas tiks nodrošinātas katrā Kocēnu novada pagastā, kur skolēni tiks iesaistīti pašvaldības iestāžu un to apkārtnes labiekārtošanā. 

Lai pieteiktos darbam, skolēniem no 14. 31. maijam jāiesniedz izglītības iestādes direktoram aizpildīta pieteikuma anketa, vecāku atļauja un ārsta vai medicīnas iestādes izziņa par skolēna veselības stāvokļa atbilstību algota darba veikšanai. Pieteikuma anketa lejuplādējama Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv. 

Iesniegtos pieteikumus izskatīs pašvaldības darba grupa piecu locekļu sastāvā. Izvērtējot skolēnu atbilstību veicamajam darbam, tiks ņemtas vērā bērna intereses, veselības stāvoklis, attālums no dzīvesvietas līdz darbavietai un klases audzinātāja rekomendācija. 

Kocēnu novada dome skolēnu nodarbinātības projektu realizēs jau otro gadu. Aizvadītajā gadā projekta īstenošanai no pašvaldības budžeta tika atvēlēti 4268 lati, iespēju strādāt algotu darbu izmantoja 74 skolēni. 

18.05.2012
Birža

   

Finanses

Vienas stundas darbaspēka izmaksas Latvijā 2014.gadā bija 6,6 eiro, kas ir ceturtais zemākais līmenis Eiropas Savienībā (ES), liecina ES statistikas biroja «Eurostat» jaunākie dati.
Skatīt vairāk...
Baltijas tirgotāju alianses «Aibe» konsolidētais apgrozījums Latvijā un Lietuvā pērn bija 409 miljoni eiro, kas ir 18% pieaugums salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, ...
Skatīt vairāk...
Tie ir mīti, ka kasieriem «Maxima» lielveikalos jāsēž pamperos, pirmdien Saeimas Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijā, atbildot uz deputātu jautājumiem, sacīja lielveikala «Maxima» pārstāvis...
Skatīt vairāk...
Latvijā pērn bija ceturtās zemākās darbaspēka izmaksas Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu vidū, un tās bija krietni zemākas par ES vidējo rādītāju, liecina ES statistikas...
Skatīt vairāk...
«Latvijas Pasta banka» pagājušajā gadā strādāja ar auditēto peļņu 1,98 miljonu eiro apmērā, kas ir par 20,5% vairāk nekā 2013.gadā, liecina bankas publiskotais...
Skatīt vairāk...
Pasaules čempionātā finanšu modelēšanā «ModelOff» spēcīgāko dalībnieku «Top 50» sarakstā iekļuvis arī finansists no Latvijas - Andrejs Grigoļunovičs.
Skatīt vairāk...