Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Aicina skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

E-pasts: Drukāt


Kocēnu novada dome aicina pieteikties darbam vasaras brīvlaikā skolēnus vecumā no 13 - 16 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Kocēnu novada izglītības iestādēm.

 

 Skolēnu darbs norisināsies no š.g. 18. jūnija līdz 24. augustam (ieskaitot). Katram skolēnam būs iespēja strādāt divas nedēļas, saņemot darba samaksu, kas tiks aprēķināta, nostrādāto stundu skaitu reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi. 

Darbavietas tiks nodrošinātas katrā Kocēnu novada pagastā, kur skolēni tiks iesaistīti pašvaldības iestāžu un to apkārtnes labiekārtošanā. 

Lai pieteiktos darbam, skolēniem no 14. 31. maijam jāiesniedz izglītības iestādes direktoram aizpildīta pieteikuma anketa, vecāku atļauja un ārsta vai medicīnas iestādes izziņa par skolēna veselības stāvokļa atbilstību algota darba veikšanai. Pieteikuma anketa lejuplādējama Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv. 

Iesniegtos pieteikumus izskatīs pašvaldības darba grupa piecu locekļu sastāvā. Izvērtējot skolēnu atbilstību veicamajam darbam, tiks ņemtas vērā bērna intereses, veselības stāvoklis, attālums no dzīvesvietas līdz darbavietai un klases audzinātāja rekomendācija. 

Kocēnu novada dome skolēnu nodarbinātības projektu realizēs jau otro gadu. Aizvadītajā gadā projekta īstenošanai no pašvaldības budžeta tika atvēlēti 4268 lati, iespēju strādāt algotu darbu izmantoja 74 skolēni. 

18.05.2012
Birža

   

Finanses

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa būvniecības darbi pārtraukti uz laiku līdz jauna atbildīgā būvdarbu vadītāja apstiprināšanai, TVNET informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste...
Skatīt vairāk...
Ārvalstu tūristu skaits Latvijā šā gada pirmajā pusgadā pieaudzis par 18,9%, kas ir otrs straujākais pieaugums gada griezumā Eiropā, liecina Eiropas Tūrisma komisijas (ETC)...
Skatīt vairāk...
Minimālās algas celšana var sadārdzināt mazo reģionālo uzņēmēju tirgoto preču un pakalpojumu cenas par 10%, uzsver Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) prezidents Henriks Danusēvičs.
Skatīt vairāk...
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvalde uzsākusi kriminālprocesu par koncerna «Nordic Partners Limited» iespējamu izvairīšanos no nodokļu nomaksas valsts budžetā lielā apmērā, kas notikusi no 2012.gada sākuma...
Skatīt vairāk...
Tuvākajos gados nav gaidāmas būtiskas izmaiņas elektroenerģijas cenā mājsaimniecībām, aģentūras LETA rīkotajā diskusijā par elektroenerģijas tirgus atvēršanu mājsaimniecībām no 2015.gada 1.janvāra atzina eksperti.
Skatīt vairāk...
Valdībai nomainot Latvijas lielākajās ostās valdes locekļus, nekādas kardinālas izmaiņas nav notikušas un nav pamata domāt, ka tādas notiks, norāda Latvijas Loģistikas asociācijas valdes...
Skatīt vairāk...