Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Aicina skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

E-pasts: Drukāt


Kocēnu novada dome aicina pieteikties darbam vasaras brīvlaikā skolēnus vecumā no 13 - 16 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Kocēnu novada izglītības iestādēm.

 

 Skolēnu darbs norisināsies no š.g. 18. jūnija līdz 24. augustam (ieskaitot). Katram skolēnam būs iespēja strādāt divas nedēļas, saņemot darba samaksu, kas tiks aprēķināta, nostrādāto stundu skaitu reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi. 

Darbavietas tiks nodrošinātas katrā Kocēnu novada pagastā, kur skolēni tiks iesaistīti pašvaldības iestāžu un to apkārtnes labiekārtošanā. 

Lai pieteiktos darbam, skolēniem no 14. 31. maijam jāiesniedz izglītības iestādes direktoram aizpildīta pieteikuma anketa, vecāku atļauja un ārsta vai medicīnas iestādes izziņa par skolēna veselības stāvokļa atbilstību algota darba veikšanai. Pieteikuma anketa lejuplādējama Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv. 

Iesniegtos pieteikumus izskatīs pašvaldības darba grupa piecu locekļu sastāvā. Izvērtējot skolēnu atbilstību veicamajam darbam, tiks ņemtas vērā bērna intereses, veselības stāvoklis, attālums no dzīvesvietas līdz darbavietai un klases audzinātāja rekomendācija. 

Kocēnu novada dome skolēnu nodarbinātības projektu realizēs jau otro gadu. Aizvadītajā gadā projekta īstenošanai no pašvaldības budžeta tika atvēlēti 4268 lati, iespēju strādāt algotu darbu izmantoja 74 skolēni. 

18.05.2012
Birža

   

Finanses

Latvija ir atzīta par 43 konkurētspējīgāko valsti pasaulē salīdzinājumā ar 35.pozīciju pērn, tomēr tas joprojām ir sliktākais rādītājs Baltijas valstu vidū, liecina ietekmīgā...
Skatīt vairāk...
Latvijas uzņēmumu «Reputācijas topā» šogad uzvarējusi AS «Laima», kas ir arī atzīta par labāko kategorijā uzņēmums ar augstu eksporta potenciālu.
Skatīt vairāk...
Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Civilprocesa likumā, nosakot elektroniskas nekustamā īpašuma izsolīšanas ieviešanu spriedumu izpildes un maksātnespējas procesos.
Skatīt vairāk...
Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrība VAKS pērn strādāja ar 45,121 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 13,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa palielinājās...
Skatīt vairāk...
Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Patērētāju tiesību aizsardzības likumā, kas paredz stingrāku regulējumu ātro kredītu izsniegšanai, tostarp aizliedzot tos piešķirt naktī.
Skatīt vairāk...
Koksnes granulu ražotnes izveidē Daugavpilī plānots investēt 20-25 miljonus eiro, pastāstīja projekta īstenotāja «Baltic Pellets Energy» komercdirektors Aleksandrs Cvetkovs.
Skatīt vairāk...