Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Aicina skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

E-pasts: Drukāt


Kocēnu novada dome aicina pieteikties darbam vasaras brīvlaikā skolēnus vecumā no 13 - 16 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Kocēnu novada izglītības iestādēm.

 

 Skolēnu darbs norisināsies no š.g. 18. jūnija līdz 24. augustam (ieskaitot). Katram skolēnam būs iespēja strādāt divas nedēļas, saņemot darba samaksu, kas tiks aprēķināta, nostrādāto stundu skaitu reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi. 

Darbavietas tiks nodrošinātas katrā Kocēnu novada pagastā, kur skolēni tiks iesaistīti pašvaldības iestāžu un to apkārtnes labiekārtošanā. 

Lai pieteiktos darbam, skolēniem no 14. 31. maijam jāiesniedz izglītības iestādes direktoram aizpildīta pieteikuma anketa, vecāku atļauja un ārsta vai medicīnas iestādes izziņa par skolēna veselības stāvokļa atbilstību algota darba veikšanai. Pieteikuma anketa lejuplādējama Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv. 

Iesniegtos pieteikumus izskatīs pašvaldības darba grupa piecu locekļu sastāvā. Izvērtējot skolēnu atbilstību veicamajam darbam, tiks ņemtas vērā bērna intereses, veselības stāvoklis, attālums no dzīvesvietas līdz darbavietai un klases audzinātāja rekomendācija. 

Kocēnu novada dome skolēnu nodarbinātības projektu realizēs jau otro gadu. Aizvadītajā gadā projekta īstenošanai no pašvaldības budžeta tika atvēlēti 4268 lati, iespēju strādāt algotu darbu izmantoja 74 skolēni. 

18.05.2012
Birža

   

Finanses

Veselības ministrijai (VM) prasa papildu vienu miljonu eiro no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, lai nodrošinātu iespēju arī decembrī veiktu valsts kompensējamo medikamentu apmaksu.
Skatīt vairāk...
Satiksmes ministrija rosina valdību no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirt 4,9 miljonus eiro, lai pārvadātājam AS «Pasažieru vilciens» (PV) kompensētu zaudējumus par sabiedriskā dzelzceļa transporta...
Skatīt vairāk...
Laika posmā no 22.decembra līdz 10.janvārim Valsts ieņēmumu dienesta (VID) klientu apkalpošanas centros tiks mainīts darba laiks, informē VID.
Skatīt vairāk...
Ierasts, ka cilvēki mācās no savām kļūdām, nevis no citu pieredzes. Ja tās ir tikai piedegušas pankūkas vai neveiksmīgi izvēlēts frizūras stils, rezervē vienmēr...
Skatīt vairāk...
Viesnīcu noslogojums gada nogalē ir zemāks nekā pērn, atzina aptaujātie viesnīcu pārstāvji.
Skatīt vairāk...
Lielbritānijas zemo cenu aviosabiedrības «easyJet» stjuarti Francijā piektdien paziņoja, ka rīkos streiku, paužot neapmierinātību ar darba grafiku un samaksu, kas, visticamāk, kompānijai liks atcelt...
Skatīt vairāk...