Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Aicina skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

E-pasts: Drukāt


Kocēnu novada dome aicina pieteikties darbam vasaras brīvlaikā skolēnus vecumā no 13 - 16 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Kocēnu novada izglītības iestādēm.

 

 Skolēnu darbs norisināsies no š.g. 18. jūnija līdz 24. augustam (ieskaitot). Katram skolēnam būs iespēja strādāt divas nedēļas, saņemot darba samaksu, kas tiks aprēķināta, nostrādāto stundu skaitu reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi. 

Darbavietas tiks nodrošinātas katrā Kocēnu novada pagastā, kur skolēni tiks iesaistīti pašvaldības iestāžu un to apkārtnes labiekārtošanā. 

Lai pieteiktos darbam, skolēniem no 14. 31. maijam jāiesniedz izglītības iestādes direktoram aizpildīta pieteikuma anketa, vecāku atļauja un ārsta vai medicīnas iestādes izziņa par skolēna veselības stāvokļa atbilstību algota darba veikšanai. Pieteikuma anketa lejuplādējama Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv. 

Iesniegtos pieteikumus izskatīs pašvaldības darba grupa piecu locekļu sastāvā. Izvērtējot skolēnu atbilstību veicamajam darbam, tiks ņemtas vērā bērna intereses, veselības stāvoklis, attālums no dzīvesvietas līdz darbavietai un klases audzinātāja rekomendācija. 

Kocēnu novada dome skolēnu nodarbinātības projektu realizēs jau otro gadu. Aizvadītajā gadā projekta īstenošanai no pašvaldības budžeta tika atvēlēti 4268 lati, iespēju strādāt algotu darbu izmantoja 74 skolēni. 

18.05.2012
Birža

   

Finanses

Panākta vienošanās par bankas «Citadele» pārdošanas nosacījumiem, un šo līguma versiju jau apstiprinājusi arī Eiropas Komisija – to šodien atzina Ministru prezidente Laimdota Straujuma....
Skatīt vairāk...
Uz Krievijas robežas apturēta 43,94 tonnu kūdras krava no Latvijas, kas nav ielaista Krievijā, ziņo Pleskavas informācijas aģentūra «Centr Delovoj Pskov».
Skatīt vairāk...
Krievijas federālais veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests «Rosseļhoznadzor» no trešdienas aizliedz augu valsts produktu ievešanu no Ukrainas, teikts dienesta paziņojumā.
Skatīt vairāk...
Šā gada rudenī iedzīvotāji saaukstējušies biežāk nekā pērn, liecina «BENU aptieku» un «Mēness aptieku» septembra un oktobra pirmās puses pārdošanas rādītāji.
Skatīt vairāk...
Latvijas budžeta deficīts pagājušajā gadā veidoja 0,9% no valsts iekšzemes kopprodukta (IKP), kas ir trešais mazākais no visām Eiropas Savienības (ES) valstīm, kurās reģistrēts...
Skatīt vairāk...
Rīgā izveido auto SPA salonu 21 Oct 2014 | 15:00
SMARTSERVICE kā Latvijā pirmais pilna servisa auto SPA salons divos gados spējis iegūt pastāvīgu klientu loku. Biznesa attīstībai nozīmīgs bijis bankā Citadele izsniegtais aizdevums...
Skatīt vairāk...