Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Aicina skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

E-pasts: Drukāt


Kocēnu novada dome aicina pieteikties darbam vasaras brīvlaikā skolēnus vecumā no 13 - 16 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Kocēnu novada izglītības iestādēm.

 

 Skolēnu darbs norisināsies no š.g. 18. jūnija līdz 24. augustam (ieskaitot). Katram skolēnam būs iespēja strādāt divas nedēļas, saņemot darba samaksu, kas tiks aprēķināta, nostrādāto stundu skaitu reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi. 

Darbavietas tiks nodrošinātas katrā Kocēnu novada pagastā, kur skolēni tiks iesaistīti pašvaldības iestāžu un to apkārtnes labiekārtošanā. 

Lai pieteiktos darbam, skolēniem no 14. 31. maijam jāiesniedz izglītības iestādes direktoram aizpildīta pieteikuma anketa, vecāku atļauja un ārsta vai medicīnas iestādes izziņa par skolēna veselības stāvokļa atbilstību algota darba veikšanai. Pieteikuma anketa lejuplādējama Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv. 

Iesniegtos pieteikumus izskatīs pašvaldības darba grupa piecu locekļu sastāvā. Izvērtējot skolēnu atbilstību veicamajam darbam, tiks ņemtas vērā bērna intereses, veselības stāvoklis, attālums no dzīvesvietas līdz darbavietai un klases audzinātāja rekomendācija. 

Kocēnu novada dome skolēnu nodarbinātības projektu realizēs jau otro gadu. Aizvadītajā gadā projekta īstenošanai no pašvaldības budžeta tika atvēlēti 4268 lati, iespēju strādāt algotu darbu izmantoja 74 skolēni. 

18.05.2012
Birža

   

Finanses

Latvijas Bankai rūpējoties, lai apgrozībā būtu tīra un droši atpazīstama nauda, naudas apstrādes ciklā pērn no apgrozības izņemti un aizstāti gandrīz 20 miljoni eiro...
Skatīt vairāk...
Aizvadītajā nedēļā naftas cenas pasaules tirgos pēc vairāku nedēļu krituma ir ievērojami pieaugušas. Naftas cenas pasaulē pirmdien kritās par vairāk nekā 5% līdz zemākajiem...
Skatīt vairāk...
Latvijas veikalos pēdējā laikā īpaši pieaug eko preču pārdošanas apmēri, sacīja mazumtirgotāja «Rimi Latvia» valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.
Skatīt vairāk...
ASV ātrās ēdināšanas tīkla «Kentucky Fried Chicken» (KFC) attīstībai Latvijā ir potenciāls, aģentūrai BNS pastāstīja KFC un «Pizza Hut» franšīzes īpašnieks Baltijas valstīs Sigurdurs...
Skatīt vairāk...
Jau septīto nedēļu pēc kārtas Baltijas valstu galvaspilsētās turpinājies degvielas cenu kritums, liecina aģentūras BNS biznesa informācijas portāla BBS apkopotie dati.
Skatīt vairāk...
Sociālie partneri un valdošās partijas šodien Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) nodokļu un budžeta apakškomitejas sēdē vēl nepanāca vienošanos par plānotajām izmaiņām nodokļos, taču...
Skatīt vairāk...