Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Aicina skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

E-pasts: Drukāt


Kocēnu novada dome aicina pieteikties darbam vasaras brīvlaikā skolēnus vecumā no 13 - 16 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Kocēnu novada izglītības iestādēm.

 

 Skolēnu darbs norisināsies no š.g. 18. jūnija līdz 24. augustam (ieskaitot). Katram skolēnam būs iespēja strādāt divas nedēļas, saņemot darba samaksu, kas tiks aprēķināta, nostrādāto stundu skaitu reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi. 

Darbavietas tiks nodrošinātas katrā Kocēnu novada pagastā, kur skolēni tiks iesaistīti pašvaldības iestāžu un to apkārtnes labiekārtošanā. 

Lai pieteiktos darbam, skolēniem no 14. 31. maijam jāiesniedz izglītības iestādes direktoram aizpildīta pieteikuma anketa, vecāku atļauja un ārsta vai medicīnas iestādes izziņa par skolēna veselības stāvokļa atbilstību algota darba veikšanai. Pieteikuma anketa lejuplādējama Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv. 

Iesniegtos pieteikumus izskatīs pašvaldības darba grupa piecu locekļu sastāvā. Izvērtējot skolēnu atbilstību veicamajam darbam, tiks ņemtas vērā bērna intereses, veselības stāvoklis, attālums no dzīvesvietas līdz darbavietai un klases audzinātāja rekomendācija. 

Kocēnu novada dome skolēnu nodarbinātības projektu realizēs jau otro gadu. Aizvadītajā gadā projekta īstenošanai no pašvaldības budžeta tika atvēlēti 4268 lati, iespēju strādāt algotu darbu izmantoja 74 skolēni. 

18.05.2012
Birža

   

Finanses

Vai pieslēgšanās interneta bankai katru reizi veicot maksājumu izklausās pazīstama? Jebkad esat sodīts par kavētu maksājumu? Uzņēmumi, kuri novēloti saņem šos maksājumus arī par...
Skatīt vairāk...
Eirozonas finanšu ministri pirmdien vienojušies par sarakstu ar sīki izklāstītām reformām, kas Grieķijai jāīsteno, lai iegūtu maksājumu no jaunā 86 miljardu eiro lielā aizdevuma.
Skatīt vairāk...
Gada laikā, kopš Valsts ieņēmumu dienests (VID) uzsāka cīņu pret nodokļu nemaksātājiem zobārstniecības nozarē, šīs jomas pārstāvjiem piemēroti 53 000 eiro lieli naudas sodi,...
Skatīt vairāk...
Par spīti «Gan Bei» skandālam, kas pērn atklāja, ar kādu vērienu, izmantojot kases aparātus, uzņēmēji izvairās no nodokļu nomaksas, situācija nav uzlabojusies, bet, iespējams,...
Skatīt vairāk...
Ēnu ekonomikas mazināšanai nepietiek tikai ar represīvām metodēm un tās apkarošana nedrīkst būt tikai Finanšu ministrijas (FM) atbildība, atzina Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā asociētais...
Skatīt vairāk...
Divpadsmit Klusā okeāna reģiona valstis pirmdien panākušas vienošanos par vērienīgo brīvās tirdzniecības līgumu, paziņojusi ASV amatpersona.
Skatīt vairāk...