Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Aicina skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

E-pasts: Drukāt


Kocēnu novada dome aicina pieteikties darbam vasaras brīvlaikā skolēnus vecumā no 13 - 16 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Kocēnu novada izglītības iestādēm.

 

 Skolēnu darbs norisināsies no š.g. 18. jūnija līdz 24. augustam (ieskaitot). Katram skolēnam būs iespēja strādāt divas nedēļas, saņemot darba samaksu, kas tiks aprēķināta, nostrādāto stundu skaitu reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi. 

Darbavietas tiks nodrošinātas katrā Kocēnu novada pagastā, kur skolēni tiks iesaistīti pašvaldības iestāžu un to apkārtnes labiekārtošanā. 

Lai pieteiktos darbam, skolēniem no 14. 31. maijam jāiesniedz izglītības iestādes direktoram aizpildīta pieteikuma anketa, vecāku atļauja un ārsta vai medicīnas iestādes izziņa par skolēna veselības stāvokļa atbilstību algota darba veikšanai. Pieteikuma anketa lejuplādējama Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv. 

Iesniegtos pieteikumus izskatīs pašvaldības darba grupa piecu locekļu sastāvā. Izvērtējot skolēnu atbilstību veicamajam darbam, tiks ņemtas vērā bērna intereses, veselības stāvoklis, attālums no dzīvesvietas līdz darbavietai un klases audzinātāja rekomendācija. 

Kocēnu novada dome skolēnu nodarbinātības projektu realizēs jau otro gadu. Aizvadītajā gadā projekta īstenošanai no pašvaldības budžeta tika atvēlēti 4268 lati, iespēju strādāt algotu darbu izmantoja 74 skolēni. 

18.05.2012
Birža

   

Finanses

Lielbritānijas pilsoņu lēmumus izstāties no Eiropas Savienības ir bezprecedenta notikums, kura ietekmi uz ES un globālajiem procesiem faktiski nav iespējams prognozēt, taču no ekonomiskā viedokļa tas noteikti ir...
Skatīt vairāk...
2016.gada pirmajā ceturksnī nedaudz samazinājušās īres maksas jaunajos projektos un Rīgas centra dzīvokļos, teikts nekustamo īpašumu kompānijas «Latio» mājokļu tirgus pārskatā.
Skatīt vairāk...
Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) var ietekmēt arī ES budžetu un līdz ar to arī finansējuma pārdali Eiropas fondos jau pašreizējā ES budžeta...
Skatīt vairāk...
Uzņēmējiem Lielbritānijā būs nepieciešams laiks, lai saprastu, kā turpmāk organizēt biznesu jaunajā situācijā pēc šīs valsts iedzīvotāju paustā atbalsta izstāties no Eiropas Savienības (ES),...
Skatīt vairāk...
Lielbritānijas referenduma iznākums demonstrē spēcīgu signālu, ka varētu mazināties Eiropas Savienības (ES) noteiktās sankcijas pret Krieviju un, iespējams, tās varētu tikt atceltas pat vispār,...
Skatīt vairāk...
Tūlītēja ekonomiskā ietekme uz Latviju nebūs milzīga, taču diezgan nozīmīga, uzskata DNB bankas ekonomikas eksperts Pēteris Strautiņš.
Skatīt vairāk...