Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Aicina skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

E-pasts: Drukāt


Kocēnu novada dome aicina pieteikties darbam vasaras brīvlaikā skolēnus vecumā no 13 - 16 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Kocēnu novada izglītības iestādēm.

 

 Skolēnu darbs norisināsies no š.g. 18. jūnija līdz 24. augustam (ieskaitot). Katram skolēnam būs iespēja strādāt divas nedēļas, saņemot darba samaksu, kas tiks aprēķināta, nostrādāto stundu skaitu reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi. 

Darbavietas tiks nodrošinātas katrā Kocēnu novada pagastā, kur skolēni tiks iesaistīti pašvaldības iestāžu un to apkārtnes labiekārtošanā. 

Lai pieteiktos darbam, skolēniem no 14. 31. maijam jāiesniedz izglītības iestādes direktoram aizpildīta pieteikuma anketa, vecāku atļauja un ārsta vai medicīnas iestādes izziņa par skolēna veselības stāvokļa atbilstību algota darba veikšanai. Pieteikuma anketa lejuplādējama Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv. 

Iesniegtos pieteikumus izskatīs pašvaldības darba grupa piecu locekļu sastāvā. Izvērtējot skolēnu atbilstību veicamajam darbam, tiks ņemtas vērā bērna intereses, veselības stāvoklis, attālums no dzīvesvietas līdz darbavietai un klases audzinātāja rekomendācija. 

Kocēnu novada dome skolēnu nodarbinātības projektu realizēs jau otro gadu. Aizvadītajā gadā projekta īstenošanai no pašvaldības budžeta tika atvēlēti 4268 lati, iespēju strādāt algotu darbu izmantoja 74 skolēni. 

18.05.2012
Birža

   

Finanses

Politiķiem jābūt drosmīgiem, neatliekot Latvijas ilgtspējai izšķirošus lēmumus valsts drošības stiprināšanā, kvalitatīvas izglītības pieejamībā, juridiskās vides sakārtošanā, kā arī inovāciju, investīciju un eksporta atbalstam,...
Skatīt vairāk...
Ir beidzies Valsts ieņēmumu dienesta noteiktais «saudzēšanas laiks», kurā aplokšņu algas maksājošiem autoservisiem bija jālabojas. Bet dienesta aplēses liecina, ka legalizējušies vien 2,8% servisu,...
Skatīt vairāk...
Pircēji šogad pirmajā skolas dienā salīdzinājumā ar pagājušo gadu priekšroku dod greznākiem un elegantākiem ziediem, aģentūrai BNS pastāstīja aptaujātie tirgotāju pārstāvji.
Skatīt vairāk...
Salīdzinot ar jūlija cenu monitoringa datiem, augustā 90,6% gadījumu preču un pakalpojumu cenu izmaiņas nav novērotas. Cenu pieaugums ir novērots 3,3% gadījumu, savukārt 6,1%...
Skatīt vairāk...
Šveices bankas kopš 2008.gada piedzīvojušas vērienīgu līdzekļu aizplūšanu saistībā ar starptautiskajiem pasākumiem cīņā ar nodokļu nemaksātājiem, liecina auditorkompānijas «PricewaterhouseCoopers» apkopotā informācija.
Skatīt vairāk...
Austrālija pirmdien nākusi klajā ar jaunām sankcijām pret Krieviju par tās darbībām Ukrainā.
Skatīt vairāk...