Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Aicina skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

E-pasts: Drukāt


Kocēnu novada dome aicina pieteikties darbam vasaras brīvlaikā skolēnus vecumā no 13 - 16 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Kocēnu novada izglītības iestādēm.

 

 Skolēnu darbs norisināsies no š.g. 18. jūnija līdz 24. augustam (ieskaitot). Katram skolēnam būs iespēja strādāt divas nedēļas, saņemot darba samaksu, kas tiks aprēķināta, nostrādāto stundu skaitu reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi. 

Darbavietas tiks nodrošinātas katrā Kocēnu novada pagastā, kur skolēni tiks iesaistīti pašvaldības iestāžu un to apkārtnes labiekārtošanā. 

Lai pieteiktos darbam, skolēniem no 14. 31. maijam jāiesniedz izglītības iestādes direktoram aizpildīta pieteikuma anketa, vecāku atļauja un ārsta vai medicīnas iestādes izziņa par skolēna veselības stāvokļa atbilstību algota darba veikšanai. Pieteikuma anketa lejuplādējama Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv. 

Iesniegtos pieteikumus izskatīs pašvaldības darba grupa piecu locekļu sastāvā. Izvērtējot skolēnu atbilstību veicamajam darbam, tiks ņemtas vērā bērna intereses, veselības stāvoklis, attālums no dzīvesvietas līdz darbavietai un klases audzinātāja rekomendācija. 

Kocēnu novada dome skolēnu nodarbinātības projektu realizēs jau otro gadu. Aizvadītajā gadā projekta īstenošanai no pašvaldības budžeta tika atvēlēti 4268 lati, iespēju strādāt algotu darbu izmantoja 74 skolēni. 

18.05.2012
Birža

   

Finanses

Baltijas valstu iedzīvotāji pārtiku internetā iegādājas retāk nekā vidēji Eiropas Savienībā (ES), liecina tirgus izpētes kompānijas «Nielsen» veiktais pētījums.
Skatīt vairāk...
Baiba Rubesa, kuru Triju Baltijas valstu kopuzņēmuma «RB Rail», kas izveidots Eiropas standarta sliežu platuma dzelzceļa projekta «Rail Baltica II» īstenošanai, padome izraudzījusies par...
Skatīt vairāk...
Banka «Swedbank» un Lietuvas valsts kontrolētais enerģētikas holdings «Lietuvos energija» starptautiskās nevalstiskās organizācijas «Transparency International» vērtējumā ir atzīti par caurskatāmākajiem uzņēmumiem Lietuvā.
Skatīt vairāk...
Jaunais Valsts prezidents Raimonds Vējonis pilnībā pārzina pašvaldību finanšu situāciju, trešdien, pēc tikšanās ar Vējoni, atzina Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) priekšsēdētājs Māris Kučinskis.
Skatīt vairāk...
Pārtikas piedevu un dzērienu ražotājs «Ilgezeem» šogad ir sācis eksportēt medalu uz Poliju un drīzumā plāno nogādāt pirmo medalus kravu arī Lielbritānijā un Igaunijā,...
Skatīt vairāk...
Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstījis rīkojumu par sankcijām pakļauto produktu iznīcināšanu, trešdien vēsta Kremļa preses dienests.
Skatīt vairāk...