Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Aicina skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

E-pasts: Drukāt


Kocēnu novada dome aicina pieteikties darbam vasaras brīvlaikā skolēnus vecumā no 13 - 16 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Kocēnu novada izglītības iestādēm.

 

 Skolēnu darbs norisināsies no š.g. 18. jūnija līdz 24. augustam (ieskaitot). Katram skolēnam būs iespēja strādāt divas nedēļas, saņemot darba samaksu, kas tiks aprēķināta, nostrādāto stundu skaitu reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi. 

Darbavietas tiks nodrošinātas katrā Kocēnu novada pagastā, kur skolēni tiks iesaistīti pašvaldības iestāžu un to apkārtnes labiekārtošanā. 

Lai pieteiktos darbam, skolēniem no 14. 31. maijam jāiesniedz izglītības iestādes direktoram aizpildīta pieteikuma anketa, vecāku atļauja un ārsta vai medicīnas iestādes izziņa par skolēna veselības stāvokļa atbilstību algota darba veikšanai. Pieteikuma anketa lejuplādējama Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv. 

Iesniegtos pieteikumus izskatīs pašvaldības darba grupa piecu locekļu sastāvā. Izvērtējot skolēnu atbilstību veicamajam darbam, tiks ņemtas vērā bērna intereses, veselības stāvoklis, attālums no dzīvesvietas līdz darbavietai un klases audzinātāja rekomendācija. 

Kocēnu novada dome skolēnu nodarbinātības projektu realizēs jau otro gadu. Aizvadītajā gadā projekta īstenošanai no pašvaldības budžeta tika atvēlēti 4268 lati, iespēju strādāt algotu darbu izmantoja 74 skolēni. 

18.05.2012
Birža

   

Finanses

Brīvību un neatkarību meklējam dažādos veidos – kāds metas viļņos tumšās naktīs, kāds vēro pilsētu no augstākajām celtnēm. Nupat Latvijā ienācis projekts, kas mums...
Skatīt vairāk...
Nekustamā īpašuma attīstīšanas un tirdzniecības grupa «Pillar» pirmajā pusgadā sasniegusi vēsturiski labākos darījumu apjomus - noslēgti pārdošanas darījumi par 350 īpašumiem, kas ir par...
Skatīt vairāk...
«Pasažieru vilciens» atlikušajos piecos gada mēnešos plāno samazināt uzņēmuma budžeta deficītu par pieciem miljoniem un gadu beigt ar aptuveni astoņu miljonu eiro deficītu, intervijā...
Skatīt vairāk...
Šogad pirmajā pusgadā no Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pievienotās vērtības nodokļa (PVN) maksātāju reģistra pēc VID iniciatīvas izslēgti 3339 nodokļu maksātāji.
Skatīt vairāk...
Latvijā pusgada laikā ir nedaudz palielinājies to iedzīvotāju skaits, kuru rīcībā ir elektroniskā identifikācijas (eID) karte un e-paraksta karte vai virtuālais e-paraksts.
Skatīt vairāk...
Visos gadījumos, kad klients sūdzējies par konkrētas kredītiestādes darbību, FKTK pieprasījusi tai sniegt skaidrojumus par radušos situāciju. Izskatot 85 sūdzībās minēto, FKTK kredītiestāžu rīcībā...
Skatīt vairāk...