Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Aicina skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

E-pasts: Drukāt


Kocēnu novada dome aicina pieteikties darbam vasaras brīvlaikā skolēnus vecumā no 13 - 16 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Kocēnu novada izglītības iestādēm.

 

 Skolēnu darbs norisināsies no š.g. 18. jūnija līdz 24. augustam (ieskaitot). Katram skolēnam būs iespēja strādāt divas nedēļas, saņemot darba samaksu, kas tiks aprēķināta, nostrādāto stundu skaitu reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi. 

Darbavietas tiks nodrošinātas katrā Kocēnu novada pagastā, kur skolēni tiks iesaistīti pašvaldības iestāžu un to apkārtnes labiekārtošanā. 

Lai pieteiktos darbam, skolēniem no 14. 31. maijam jāiesniedz izglītības iestādes direktoram aizpildīta pieteikuma anketa, vecāku atļauja un ārsta vai medicīnas iestādes izziņa par skolēna veselības stāvokļa atbilstību algota darba veikšanai. Pieteikuma anketa lejuplādējama Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv. 

Iesniegtos pieteikumus izskatīs pašvaldības darba grupa piecu locekļu sastāvā. Izvērtējot skolēnu atbilstību veicamajam darbam, tiks ņemtas vērā bērna intereses, veselības stāvoklis, attālums no dzīvesvietas līdz darbavietai un klases audzinātāja rekomendācija. 

Kocēnu novada dome skolēnu nodarbinātības projektu realizēs jau otro gadu. Aizvadītajā gadā projekta īstenošanai no pašvaldības budžeta tika atvēlēti 4268 lati, iespēju strādāt algotu darbu izmantoja 74 skolēni. 

18.05.2012
Birža

   

Finanses

Brīdī, kad persona gada ietvaros jau ir nopelnījusi vismaz 46 400 eiro, tai vairs nav jāmaksā sociālais nodoklis, un valdība, lai arī gribējusi no...
Skatīt vairāk...
Ekonomikas policija lūdz sākt kriminālvajāšanu pret kādreiz ietekmīgo uzņēmēju Māri Martinsonu par Eiropas struktūrfondu naudas izkrāpšanu.
Skatīt vairāk...
Eiro ieviešanas ietekme uz cenām Latvijā bijusi vēl zemāka par prognozēto, vietnē «makroekonomika.lv» raksta Latvijas Bankas ekonomiste Daina Paula.
Skatīt vairāk...
Naftas cenas pasaules tirgos pirmo reizi pēdējo deviņu nedēļu laikā piedzīvoja kāpumu, ko galvenokārt sekmēja Ķīnas, kas ir pasaulē otrs lielākais energotirgus, centrālās bankas...
Skatīt vairāk...
Viens no pretendentiem Latvijas «Pasažieru vilciena» (PV) konkursā par jaunu vilcienu piegādi, Šveices ražotājs «Stadler Rail Group» («Stadler») šonedēļ atvēris rūpnīcu Latvijas kaimiņvalstī Baltkrievijā,...
Skatīt vairāk...
Patlaban nav iespējams prognozēt, cik līdzekļu vēl izdosies atgūt likvidējamās AS «Latvijas Krājbanka» («Krājbankas») administratoram, atzina bankas administratora «KPMG Baltics» pārstāve zvērināta advokāte...
Skatīt vairāk...