Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Aicina skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

E-pasts: Drukāt


Kocēnu novada dome aicina pieteikties darbam vasaras brīvlaikā skolēnus vecumā no 13 - 16 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā un kuri iegūst pamatizglītību kādā no Kocēnu novada izglītības iestādēm.

 

 Skolēnu darbs norisināsies no š.g. 18. jūnija līdz 24. augustam (ieskaitot). Katram skolēnam būs iespēja strādāt divas nedēļas, saņemot darba samaksu, kas tiks aprēķināta, nostrādāto stundu skaitu reizinot ar pusaudžiem noteikto minimālo stundas tarifa likmi. 

Darbavietas tiks nodrošinātas katrā Kocēnu novada pagastā, kur skolēni tiks iesaistīti pašvaldības iestāžu un to apkārtnes labiekārtošanā. 

Lai pieteiktos darbam, skolēniem no 14. 31. maijam jāiesniedz izglītības iestādes direktoram aizpildīta pieteikuma anketa, vecāku atļauja un ārsta vai medicīnas iestādes izziņa par skolēna veselības stāvokļa atbilstību algota darba veikšanai. Pieteikuma anketa lejuplādējama Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv. 

Iesniegtos pieteikumus izskatīs pašvaldības darba grupa piecu locekļu sastāvā. Izvērtējot skolēnu atbilstību veicamajam darbam, tiks ņemtas vērā bērna intereses, veselības stāvoklis, attālums no dzīvesvietas līdz darbavietai un klases audzinātāja rekomendācija. 

Kocēnu novada dome skolēnu nodarbinātības projektu realizēs jau otro gadu. Aizvadītajā gadā projekta īstenošanai no pašvaldības budžeta tika atvēlēti 4268 lati, iespēju strādāt algotu darbu izmantoja 74 skolēni. 

18.05.2012
Birža

   

Finanses

Baltijas valstu un Polijas parlamentu Eiropas Savienības (ES) lietu komiteju priekšsēdētāji sestdien apstiprināja gatavību sadarboties, lai atvienotu Baltijas valstu energotīklus no Krievijas ar mērķi...
Skatīt vairāk...
Apmēram 25 eiro zonas bankas nav izturējušas pārbaudi, kuru veikusi Eiropas Centrālā banka (ECB), sestdien ziņoja laikraksti «Wall Street Journal» un «Daily Telegraph», atsaucoties uz noplūdinātiem dokumentiem.
Skatīt vairāk...
Tulkošanas pakalpojumus Valsts ieņēmumu dienestam (VID) sniegs SIA «Nordtext», liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.
Skatīt vairāk...
Pēdējo trīs gadu laikā kopējais pastāvīgi nodarbināto skaits lauksaimniecībā ir samazinājies par 7700 cilvēkiem jeb 4,3%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) 2013.gada lauku saimniecību...
Skatīt vairāk...
SIA «Rīgas ūdens» (RŪ) akcijas laikā, kad klientiem bija iespēja tikt atbrīvotiem no līgumsodiem, par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem ar uzņēmumu pilnībā norēķinoties līdz...
Skatīt vairāk...
Ņemot vērā Krievijas noteikto embargo Eiropas Savienības (ES) pārtikas produktiem, Baltijas Asambleja (BA) šodien pieņēma aicinājumu, kurā lūdz Eiropas Komisiju steidzami rast pozitīvu risinājumu...
Skatīt vairāk...