Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Mammas/uzņēmējas – profesionālas laika plānotājas

Lai veiksmīgi apvienotu ģimenes dzīvi ar sava uzņēmuma vadīšanu, nepieciešams iemācīties deleģēt pienākumus, plānot laiku un izmantot mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas

Lasīt tālāk...
 

Latvijā ražo 'iPhone' koka 'smokingus'

Domājot par stilīgu ietērpu savam "iPhone", iespējams, der apsvērt ideju par videi draudzīgu dizaina produktu, kas tapis tepat Latvijā.

Lasīt tālāk...

Reģionālās darba mobilitātes veicināšanas pasākums - būtisks atbalsts darba ņēmējiem un darba devējiem

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles visā Latvijā turpina pieņemt iedzīvotāju pieteikumus dalībai pasākumā „Komersantu nodarbināto personu reģionālās mobilitātes veicināšana”.

Lasīt tālāk...

Strādā daudz, un tērēties nav laika

Kamēr bizness neienes daudz naudas, svarīgs ir gan tuvinieku, gan draugu atbalsts, gan iespēja strādāt citur

Lasīt tālāk...

Atraktīvi puiši ar savu biznesa ideju

Cēsnieki Artūrs Savickis (23 gadi) un Žanis Derevjanko (24 gadi) organizē svētkus bērniem. Abi aktīvie un atraktīvie puiši stāsta, ka jau sen aizrāvušies ar ballīšu organizēšanu. Sākumā domājuši, kā iepriecināt draugus, vēlāk nolēmuši, ka priecīgus mirkļus un pārsteigumus spēj dažādos pasākumos sagādāt arī nepazīstamiem cilvēkiem.

Lasīt tālāk...

Bez finansējuma bizness iet lēnāk

Lai iegūtu līdzekļus biznesa sākšanai, uzņēmēji izmanto radus, draugus, banku, arī internetu un barteri.

Lasīt tālāk...

Laipni lūgti Pierīgā – cik novadi ir gatavi uzņemt viesus

Tūristi pārpilda Pierīgas naktsmītnes un stāvlaukumus, bet sabiedriskais transports ceļošanai joprojām neērts. Vasarā, tūrisma sezonā atdzīvojas daudzi novadi, kuru līdzšinējo ikdienas mieru un rutīnu izjauc tuvāki un tālāki viesi. Šogad tūristu skaits palielinājies, citur pat dubultojies.

Lasīt tālāk...

No muzeja krājumiem veikala plauktā

Siguldas rotkaļu Vitauta un Initas Straupes ģimenes uzņēmums “Baltu Rotas” tieši pēc gada svinēs 20 gadu jubileju. Šodien seno rotu meistari ar lepnumu var atzīt: “Mūsu rotas kā Latvijas vizītkarti atpazīst visā pasaulē.”

Lasīt tālāk...

Krāsaino cepuru pavēlniece

Lai gan cilvēkiem ir iespēja izvēlēties visdažādāko krāsu cepures, pusē gadījumu viņi izvēlas vienkrāsainas.

Lasīt tālāk...
Lapa 1 no 34
 

Finanses

Ministru kabinets nākamnedēļ pieņems lēmumu saistībā ar ģimenes valsts pabalstu palielināšanu, šodien pēc koalīcijas padomes sēdes žurnālistiem sacīja premjerministrs Māris Kučinskis (ZZS).
Skatīt vairāk...
Lauku atbalsta dienests (LAD) līdz šīs dienas rītam no lauksaimniekiem kopumā saņēmis 1503 pieteikumus platību apsekošanai kompensāciju saņemšanai par spēcīgo lietavu un plūdu rezultātā...
Skatīt vairāk...
2021.gadā ieviesīs vienoto nodokļu kontu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrētajiem valsts budžeta maksājumiem, informēja Finanšu ministrijā (FM).
Skatīt vairāk...
Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) neredz iespēju reālu korekciju veikšanai valsts budžeta projektā, kad to skatīs Saeimā, un premjers cer uz deputātu sapratni šajā...
Skatīt vairāk...
Finanšu ministrija (FM) rosina vienkāršot nodokļu parāda nomaksu, tādējādi sekmējot godprātīgas uzņēmējdarbības attīstību, kā arī mazinātu ēnu ekonomikas riskus, informēja FM.
Skatīt vairāk...
Valsts darba inspekcija (VDI) saņēmusi streika pieteikumu no Neatkarīgās muitnieku arodbiedrības un uzraudzīs tā norises kārtību, pavēstīja VDI darba tiesību nodaļas vadītāja Mārīte Noriņa.
Skatīt vairāk...