Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Viedoklis

Prezidents: Zolitūdes traģēdija ir milzīga skaita neaizsargātu cilvēku slepkavība (video)

Zolitūdes traģēdija ir milzīga skaita neaizsargātu cilvēku slepkavība, intervijā Latvijas Televīzijai sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš. "Aicinātu visus pārdomāt, ko viņš ir darījis, kā rīkojies, lai pēc sērām varētu sākt praktiski rīkoties, jo šīs tomēr ir gadījums, kas jāsauc skaidri, ka tā ir milzīgā skaita neaizsargātu cilvēku slepkavība. Tā attiecīgi arī būtu jārīkojas," norādīja Bērziņš.

Lasīt tālāk...
 

Ozolinkēviču ģimene: Būt ģimenei ir māksla

"Ir ļoti daudz labu mammu, bet maz – labu tēvu. Un tieši tāpēc, ka mums viņš ir labs, varam būt tik liela un stipra ģimene," saka septiņu bērnu mamma Baiba Ozolinkēviča.

Lasīt tālāk...

Vēstule visiem, kas grib sevi un savu tautu saglabāt

«Mana Latvija un mana tauta ir domātas kam labākam – pilnvērtīgai, skaistai, neapdraudētai nākotnei. Uzbrūkošās Rietumu vērtības tādu nākotni nenodrošina.»

Lasīt tālāk...

Jānis Vanags: Kristus vārdā - celies un staigā!

Pēteris un Jānis gāja uz templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tobrīd tika nests kāds vīrs, kas bija kropls jau no mātes miesām. Viņu ik dienas nolika pie tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no ienācējiem templī. Viņš, ieraudzījis Pēteri un Jāni, kas gāja iekšā templī, lūdza žēlsirdības dāvanu. Bet Pēteris, viņu cieši uzlūkojis, sacīja reizē ar Jāni: "Paskaties uz mums." Un tas uzlūkoja viņus, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Tad Pēteris sacīja: "Zelta un sudraba man nav, bet es tev došu to, kas man ir: Nācarieša, Jēzus Kristus, vārdā - celies un staigā!" Viņš satvēra to pie labās rokas un piecēla; un tūlīt pēdas un locītavas tam kļuva stingras, viņš pielēca kājās un sāka staigāt un kopā ar viņiem iegāja templī, staigādams, lēkādams un slavēdams Dievu. (Apustuļu darbi, 3:1-8)

Lasīt tālāk...

Sportisti uz izglābšanos vairs necerēja

Tā varēja būt melnā diena Latvijas rallijā, ja ne deviņi vīri, kuri nedomājot metās glābt igauņu ekipāžu

Lasīt tālāk...
Lapa 1 no 17
 

Notikumi

Nākamā gada 3. maijā «Arēnā Rīga» ar ierasti enerģisku koncertu uzstāsies visu laiku slavenākais kanādiešu rokmākslinieks – Braiens Adamss. Rīgā Adamss un viņa grupas mūziķi viesosies jaunākā albuma «Get Up» koncertturnejas ietvaros un programmā izskanēs gan jaunās dziesmas, gan labi zināmie hiti.
24. septembra naktī Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu agresīvi noskaņotu jaunieti Purvciema kopmītnēs, informē Rīgas pašvaldības policija.
Kristapa Porziņģa pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas «Knicks» nu jau bijušais līderis Karmelo Entonijs maiņas darījumā pārcēlies uz Oklahomsitijas «Thunder». 33 gadus veco basketbolistu, kurš 10 reizes piedalījies NBA Visu zvaigžņu spēlē, svinīgi sagaidījuši viņa jaunās komandas līdzjutēji.
Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes darbinieki meklē bezvēsts pazudušo Kristīni Hrobaku, dzimušu 1981. gadā, vēsta «Bezvests.lv».
Krasnodaras apgabalā Krievijā remontdarbu laikā atrastas trīs ikonas, kas nozagtas pirms aptuveni 120 gadiem, vēsta Krievijas aģentūra «RIA Novosti».
Amerikāņu aktrises Gvinetas Paltrovas privātā pavāre Keita Makalūna atklājusi baisus faktus par aktrises ēšanas paradumiem.