Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

NVO

Upesleju internātpamatskolas – rehabilitācijas centrā uzstādīta kāpšanas siena un darbosies alpīnisma pulciņš

Uzsākot jauno mācību gadu Upesleju internātpamatskolas – rehabilitācijas centra audzēkņus iepriecināja ne tikai nupat izremontētā sporta zāle, bet arī tajā uzstādītā kāpšanas siena.

 

Jelgava. Vecajiem palīdz darbos, bērnus mudina lasīt

 Jelgavā ir daudz atsaucīgu jauniešu, kas ar dažādu organizāciju starpniecību gatavi sniegt palīdzīgu roku vientuļajiem pensionāriem, kā arī ģimenēm, kurām neklājas viegli. Sazinoties ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi vai Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Jelgavas nodaļu, ikviens var saņemt praktisku palīdzību dzīvesvietā.

Cēsis. Zupas virtuve arvien pieprasīta

Tuvojoties drēgnākam laikam, zupas virtuvēs kļūst manāma aktīvāka rosība. Biedrībā Ģimenes centrs „Mūsu nākotne” stāsta, ka drīz sāksies aukstā sezona, tāpēc nepieciešamība pēc silta zupas šķīvja būšot vēl lielāka.

Latvijas Sarkanā Krusta Aizkraukles komiteja slēdz līgumu ar ziedot.lv

Latvijas Sarkanā Krusta Aizkraukles komitejas izpilddirektore Natālija Ivanova vakar Rīgā noslēdza līgumu ar ziedot.lv par palīdzības sniegšanu trūcīgajām ģimenēm. Līdz šim palīdzības saņemšanai Aizkraukles komitejā ir pieteiktas ģimenes no Aizkraukles, Kokneses un Jaunjelgavas novada. 31.08.2012/ Staburags

Latvijā dibināta biedrība atbalstam vecākiem pēc bērna nāves

Latvijā nupat darbību sākusi biedrība “Alisbetas sirds”, kuras galvenais mērķis ir sniegt emocionālu, garīgu, praktisku un finansiālu atbalstu vecākiem pēc bērna nāves, neatkarīgi no atvases vai pašu vecāku vecuma.

Lapa 1 no 17
 

Notikumi

Nākamā gada 3. maijā «Arēnā Rīga» ar ierasti enerģisku koncertu uzstāsies visu laiku slavenākais kanādiešu rokmākslinieks – Braiens Adamss. Rīgā Adamss un viņa grupas mūziķi viesosies jaunākā albuma «Get Up» koncertturnejas ietvaros un programmā izskanēs gan jaunās dziesmas, gan labi zināmie hiti.
24. septembra naktī Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu agresīvi noskaņotu jaunieti Purvciema kopmītnēs, informē Rīgas pašvaldības policija.
Kristapa Porziņģa pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas «Knicks» nu jau bijušais līderis Karmelo Entonijs maiņas darījumā pārcēlies uz Oklahomsitijas «Thunder». 33 gadus veco basketbolistu, kurš 10 reizes piedalījies NBA Visu zvaigžņu spēlē, svinīgi sagaidījuši viņa jaunās komandas līdzjutēji.
Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes darbinieki meklē bezvēsts pazudušo Kristīni Hrobaku, dzimušu 1981. gadā, vēsta «Bezvests.lv».
Krasnodaras apgabalā Krievijā remontdarbu laikā atrastas trīs ikonas, kas nozagtas pirms aptuveni 120 gadiem, vēsta Krievijas aģentūra «RIA Novosti».
Amerikāņu aktrises Gvinetas Paltrovas privātā pavāre Keita Makalūna atklājusi baisus faktus par aktrises ēšanas paradumiem.