Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Baznīcas

Kristīgo konfesiju līderi spriež par cēloņiem un 'Maxima' traģēdijas seku pārvarēšanu

Latvijas kristīgo konfesiju līderi aicina iedzīvotājus lūgties par tā dēvētajā "Maxima" traģēdijā cietušajiem un viņu tuviniekiem, lai viņiem būtu spēks izturēt nākamo dienu, kā arī sniegt viņiem praktisku palīdzību un morālu atbalstu.

Lasīt tālāk...
 

LTV studijā mācītājs Jānis Vanags

LTV studijā mācītājs Jānis Vanags

Lasīt tālāk...

Vidzeme. Palīdz daudzbērnu ģimenēm un pensionāriem

Veikalos Universum pensionāri, invalīdi, kā arī personas, kas pašvaldībās saņēmušas trūcīgo, maznodrošināto izziņu, var iegādāties dažādas preces ar 30 procentu atlaidi. Vēl lielāks atbalsts ir daudzbērnu ģimenēm, kas vajadzīgo plauktos var meklēt un iegādāties par puscenu.

Lasīt tālāk...

Liepupes luterāņu draudze atbalsta studentus

Šajā mācību gadā, kad studijas sākuši tūkstošiem studentu, starp viņiem ir četri – Dagnis Mitrovskis (Liepupe), Gunta Šulce un Beāte Liekna (Limbaži), Krista Buša (Valmiera), kuru studijas iespējamas, pateicoties Liepupes luterāņu draudzes organizētajām stipendijām. Tās ļauj samaksāt studiju maksu, ko citādāk viņi nespētu.

Lasīt tālāk...

Daugavpils. Sociālajā jomā sadarbosies ar luterāņu baznīcu

20.augustā Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova tikās ar Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Daugavpils diecēzes bīskapu Eināru Alpi un luterāņu mācītāju no Hamburgas Helmutu Reiru.

Lasīt tālāk...
Lapa 1 no 6
 

Dažādi viedokļi

Krusts tiek uzskatīts par kristietības simbolu, kuru kristieši izmanto apliecinot ticību. Jūsu uzmanībai tiek piedāvāti desmit lielākie krusti pasaulē.
No Jaunās Derības mēs zinām, ka kaut kas pilnīgi jauns nācis caur augsto priesteri Jēzu Kristu. Viņš iepriecina un pārsteidz...
Aplūkosim neparasto un satraucošo Vēstules romiešiem 9. nodaļu nedaudz tuvāk, jo tā ir viena no svarīgākajām nodaļām visā Bībelē, kur...
Mēs priecājamies par Kristību tāpēc, ka tā ir brīnišķīga Dieva Tēva dāvana caur Viņa Dēla Jēzus Kristus nodošanos par glābšanu...
Ernesta Glika Bībeles tulkojums mūsdienu rakstībā tagad ir brīvi pieejams gan interneta tiešsaistē, gan izmantojot vairākas lietotnes un datorprogrammas. ...
Kas ir Kristus spēka valstība? (vairāk…) kristīgie pasākumi | kristīgās diskusijas | bībele |
“Es esmu Tas Kungs, tavs Dievs, kas tevi izvedis no Ēģiptes zemes. Atplet savu muti, lai Es to piepildu!” [Ps.81:11]
Kāds mācītājs un vairāki viņam pietuvināti draudzes locekļi krituši kārdinājumā un paslepus izsaimniekojuši saziedoto naudu. (vairāk…)