Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Prezidents: Zolitūdes traģēdija ir milzīga skaita neaizsargātu cilvēku slepkavība (video)

Zolitūdes traģēdija ir milzīga skaita neaizsargātu cilvēku slepkavība, intervijā Latvijas Televīzijai sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš. "Aicinātu visus pārdomāt, ko viņš ir darījis, kā rīkojies, lai pēc sērām varētu sākt praktiski rīkoties, jo šīs tomēr ir gadījums, kas jāsauc skaidri, ka tā ir milzīgā skaita neaizsargātu cilvēku slepkavība. Tā attiecīgi arī būtu jārīkojas," norādīja Bērziņš.

Lasīt tālāk...
 

Kristīgo konfesiju līderi spriež par cēloņiem un 'Maxima' traģēdijas seku pārvarēšanu

Latvijas kristīgo konfesiju līderi aicina iedzīvotājus lūgties par tā dēvētajā "Maxima" traģēdijā cietušajiem un viņu tuviniekiem, lai viņiem būtu spēks izturēt nākamo dienu, kā arī sniegt viņiem praktisku palīdzību un morālu atbalstu.

Lasīt tālāk...

Cilvēki palīdz traģēdijā cietušajiem (Rīga-Zolitūde)

Zolitūdes mikrorajons modās sēru miglā tīts. Daudzi kaimiņi zaudējuši kaimiņus, tuvējo bērni vecākus, draugi - draugus. Traģēdija cilvēkus saliedējusi. Cilvēki gatavi viens otram palīdzēt, gan pieskatot bērnus, gan sniedzot juridisku palīdzību..

Lasīt tālāk...

LTV studijā mācītājs Jānis Vanags

LTV studijā mācītājs Jānis Vanags

Lasīt tālāk...

Kāpj cenas aprūpes centros

Valdība atbalstīja valsts sociālās aprūpes centru (VSAC) jaunās maksas pakalpojumu cenas, kas lielākoties palielinātas, ņemot vērā šobrīd aktuālās pārtikas preču, medikamentu, energoresursu cenas, darbinieku atalgojumu, kā arī citas izmaksas.

Lasīt tālāk...

Eksperti: Puse no bērnu pieskatīšanas pabalsta būs jāmaksā nodokļos

Vecāki saņems tikai apmēram pusi no 100 latu valsts atbalsta bērna uzraudzības pakalpojumu apmaksai, jo otru pusi būs jāsamaksā nodokļos un izdevumos par aukles atbilstības prasību nokārtošanu,

Lasīt tālāk...

Vidzeme. Palīdz daudzbērnu ģimenēm un pensionāriem

Veikalos Universum pensionāri, invalīdi, kā arī personas, kas pašvaldībās saņēmušas trūcīgo, maznodrošināto izziņu, var iegādāties dažādas preces ar 30 procentu atlaidi. Vēl lielāks atbalsts ir daudzbērnu ģimenēm, kas vajadzīgo plauktos var meklēt un iegādāties par puscenu.

Lasīt tālāk...

Pēdējos gados sarucis skolēnu skaits Latvijas skolās

Šī gadsimta laikā dramatiski samazinājies skolēnu skaits Latvijas skolās. 2000. gadā mūsu valstī mācījās 344 822 bērni, bet šajā mācību gadā — tikai 200 706.

Lasīt tālāk...

Ģimenes valsts pabalsts 9. klases absolventiem

Daudzi vecāki ir satraukti, ka viņu 9. klases absolventiem pārtraukta 8 latu ģimenes valsts pabalsta izmaksa. Ministru kabineta noteikumi paredz, ka par skolēniem, kuri jūnijā pabeiguši 9. klasi, no 1. jūlija ģimenes valsts pabalsta izmaksu pārtrauc.

Lasīt tālāk...
Lapa 1 no 77
 

Ekonomika un Finanses

Ministru kabinets nākamnedēļ pieņems lēmumu saistībā ar ģimenes valsts pabalstu palielināšanu, šodien pēc koalīcijas padomes sēdes žurnālistiem sacīja premjerministrs Māris Kučinskis (ZZS).
Lauku atbalsta dienests (LAD) līdz šīs dienas rītam no lauksaimniekiem kopumā saņēmis 1503 pieteikumus platību apsekošanai kompensāciju saņemšanai par spēcīgo lietavu un plūdu rezultātā bojā gājušiem lauksaimniecības kultūraugu sējumiem un sagatavoto sienu, pastāstīja LAD Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Kristīne Ilgaža.
2021.gadā ieviesīs vienoto nodokļu kontu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrētajiem valsts budžeta maksājumiem, informēja Finanšu ministrijā (FM).
Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) neredz iespēju reālu korekciju veikšanai valsts budžeta projektā, kad to skatīs Saeimā, un premjers cer uz deputātu sapratni šajā jautājumā.
Finanšu ministrija (FM) rosina vienkāršot nodokļu parāda nomaksu, tādējādi sekmējot godprātīgas uzņēmējdarbības attīstību, kā arī mazinātu ēnu ekonomikas riskus, informēja FM.
Valsts darba inspekcija (VDI) saņēmusi streika pieteikumu no Neatkarīgās muitnieku arodbiedrības un uzraudzīs tā norises kārtību, pavēstīja VDI darba tiesību nodaļas vadītāja Mārīte Noriņa.
Aviokompānija «Ryanair» neilgi pēc paziņojuma par vairāk nekā 2000 reisu atcelšanu izsludinājusi vērienīgu lēto biļešu akciju, kas attiecas uz reisiem no Īrijas. Nesenā krīze sagādāja neērtības apmēram 400 000 pasažieru.
Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) pārbaudīs Latvijā tirgoto ārvalstīs ražoto saldumu, piena produktu un, iespējams, kafijas atbilstību analoģiskiem Rietumeiropā tirgotajiem produktiem, pastāstīja PVD Pārtikas izplatīšanas uzraudzības daļas vadītāja Tatjana Marčenkova.

Video sižeti


Laipni lūdzam Makramē Skolā - video apmācības bez maksas

Social.lv citā valodā

English French German Russian Latvian Lithuanian Estonian

Sadarbība

TV-Programma

Latvijas karte

NRA

Dzirklstele

Jelgavniekiem

Auseklis

Druva - Cēsu rajona laikraksts

Bauskas dzīve

Brīvā Daugava

Kurzemes Vārds

Kurzemnieks

Staburags

Latgales laiks

Neatkarīgās Tukuma ziņas

Zemgales ziņas

Ziemeļlatvija

TV Spektrs

Vidusdaugavas televīzija

Latvijas Kristīgais radio

Makramē Skola