Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Izglītība

Ko nodrošinās skola, kas jāpērk vecākiem pašiem?

Saeima jūlija sākumā ārkārtas sēdē pieņēma grozījumus Izglītības likumā, kas paredz rūpes par finansējumu skolēnu mācību līdzekļu sagādāšanai uzticēt valstij un pašvaldībām.

Lasīt tālāk...
 

Mācīt var arī ar emuāru

Par ko un kāpēc blogo pedagogi? Iepazīstinām ar interesantākajiem skolotājiem – blogeriem

Lasīt tālāk...

Raidījumā „Es un skola” vēstīs par pieredzi skolā ar jauniem pozitīvas uzvedības noteikumiem

 Sestdien, 27. oktobrī, plkst. 12.00 Latvijas Televīzijas 1. kanāla ēterā būs skatāms otrais raidījums par skolas dzīvi „Es un skola”. Tajā Garkalnes vidusskolas skolotāji un skolēni dalīsies veiksmīgā pieredzē par jauniem pozitīvas uzvedības noteikumiem, bet skolas atmiņas atcerēsies Latvijas Universitātes rektors Mārcis Auziņš un radio ētera balss Valdis Melderis.

Lasīt tālāk...

Jauniešiem, kuriem nav apliecinājums par latviešu valodas prasmi, atgriežoties Latvijā, jākārto latviešu valodas eksāmens

Sestdien, 13. oktobrī, Latvijas vēstnieks Īrijā Pēteris Kārlis Elferts uz neformālu sarunu ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas valsts sekretāru Andri Teikmani bija aicinājis Īrijas latviešu sabiedrisko organizāciju, pašdarbības kolektīvu un mediju pārstāvjus, kā arī kultūras dzīves organizētājus. Tikšanās notika vēstnieka rezidencē.

Lasīt tālāk...

Par studijām ārvalstīs jādomā laikus

Rudens ir īstais laiks, kad pārdomāt un apsvērt turpmākās izglītības perspektīvas ārzemēs. Lai palīdzētu jauniešiem pieņemt pārdomātus lēmumus attiecībā uz saviem nākotnes plāniem, 13. oktobrī norisināsies ārzemju izglītības izstāde Starptautiskās izglītības dienas. Ieeja tajā ir bezmaksas.

Lasīt tālāk...

Izglītība ģimenē - alternatīva citādi domājošiem

Pasaulē izglītība ģimenē ir populāra prakse un līdz 5% bērnu skolas vecumā iegūst izglītību mājmācības ceļā.

Lasīt tālāk...

Skolas fonda nauda. Vai obligāti jāmaksā?

Saskaņā ar Latvijas likumiem pamata un vidēja izglītība ir bezmaksas, savukārt jebkādas vecāku iemaksas skolas fondā ir ziedojumi un veicami brīvprātīgi.

Lasīt tālāk...

Skolas brīvlaikā taisa biznesu

Ja pavasarī interesēsies, būs par vēlu - skolas telpas vasarā jau aizņemtas. Tā var teikt par vairāku skolu ar internātiem noslodzi vasarā.

Lasīt tālāk...

Obligāta bērnu izglītošana Latvijā jāsāk piecu gadu vecumā

Speciālisti vienojušies, ka obligātā izglītība Latvijā sāksies no bērnu piecu gadu vecuma. Taču pilnīgi iespējamas būs situācijas, kad pirmsskola un sākumskola saplūst, tādējādi bērni uz «īsto» skolu varēs doties pat 10 gadu vecumā.

Lasīt tālāk...
Lapa 1 no 4