Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Semināri

Krīzes Grūtniecības Centrs uzsāks apmācības Madonā

Krīzes Grūtniecības Centrs uzsāk jauno gadu, rīkojot apmācības visiem interesentiem no Madonas, Gulbenes, Cesvaines un tuvākās apkārtnes.

Lasīt tālāk...
 

Liepāja.Bezmaksas atbalsts vecākiem, kas audzina bērnus ar īpašām vajadzībām

Kopš septembra sākuma katru sestdienu pulksten 10 Sociālā dienesta 3. stāva zālē darbojas atbalsta grupas vecākiem vai audžuģimenēm, kas audzina bērnus ar invaliditāti, kā arī pedagogiem un citiem cilvēkiem, kas ikdienā strādā ar šādiem bērniem. Tās organizē biedrība "Dižvanagi".

Lasīt tālāk...

Limbažu Filcītī ieradīsies mobilā Bēbīšu skola

Drīzumā mūžizglītības un veselības veicināšanas centrā Filcītis Limbažos 3 mēnešu līdz 2 gadus veciem bērniem kopā ar māmiņām būs iespēja 2 reizes nedēļā apmeklēt Bēbīšu skolu. Limbažos tā ieradīsies no Valmieras.

Lasīt tālāk...

Rīga. Atbalsta grupa sievietēm, kas mīl par daudz…

Grupa palīdzēs sievietēm, kurām ikdienā nākas saskarties ar situāciju, kad kāds no ģimenes locekļiem regulāri lieto atkarību izraisošas vielas un/vai pārmērīgi aizraujas ar azartspēlēm, datoriem.

Lasīt tālāk...

Kurzemē diskutēs par sociālā pedagoga darbības sistēmu

Latvijas Sociālo pedagogu federācijas Kurzemes Reģionālā pārstāvniecība Kuldīgā organizē biedru kopsapulci, kas notiks 2012.gada 15.jūnijā. Aicināti piedalīties visi Kurzemē esošie LSPF biedri un sociālie pedagogi, kuri vēlas pievienoties LSPF un snieg savu ieguldījumu profesijas attīstībā.

Lasīt tālāk...
Lapa 1 no 4