Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Konkursi un projekti

Pasniegtas Latvijas lepnuma 2013 balvas

Latvijas lepnuma ceremonija šogad noritēja jau desmito reizi. Tās laikā tika godināti cilvēki, kas dara vairāk, nekā kāds no viņiem to varētu prasīt vai sagaidīt - sarežģītā situācijā viņi nepaliek malā, bet iet un dara, lai palīdzētu, piepildītu cerību vai sapni, izglābtu, atbalstītu. Latvijas lepnuma akciju organizē laikraksts Diena un telekompānija TV3, ar uzņēmuma Latvijas Mobilais telefons atbalstu, piedaloties draugiem.lv un Gjensidige.

Lasīt tālāk...
 

Aicina neslēpt vērtīgas biznesa idejas

Jūlijā sākusies un līdz 15. septembrim turpinās pieteikšanās biznesa ideju konkursā Ideju kauss 2013. Šī konkursa mērķis ir veicināt jaunu uzņēmumu veidošanos un sekmēt Latvijas ekonomikas izaugsmi.

Lasīt tālāk...

Jauniešiem būs iespēja gūt pieredzi „Virtuālajā praksē”

Latvijas Darba devēju konfederācijā  tika atklāts karjeras portāla prakse.lv un LDDK, sadarbībā ar „Statoil Fuel & Retail Latvia” izstrādāts projekts - spēle „Virtuālā prakse” (www.virtualaprakse.lv), kas sniedz jauniešiem iespēju virtuāli iepazīt darba ikdienu vairāk nekā 100 uzņēmumos un 90 profesijās.

Lasīt tālāk...

Izsludināts konkurss “Labākais sociālais darbinieks Latvijā"

Labklājības ministrija (LM) līdz 1. oktobrim izsludinājusi konkursu “Labākais sociālais darbinieks Latvijā”,

Lasīt tālāk...

Sorosa fonds – Latvija palīdzēs mazās skolas pārveidot par atbalsta centriem

 Sorosa fonds – Latvija (SFL), turpinot pirms 3 gadiem sākto iniciatīvu Pārmaiņu iespēja skolām, izsludina iniciatīvas 2. kārtas konkursu Skola kā kopienas attīstības resurss.

Lasīt tālāk...

Latvijas vidusskolēniem atver inovatīvu uzņēmumu durvis

2012. gada 22. oktobrī Majoru vidusskolas skolēni un ekonomikas skolotāja dovās vizītē uz Babītes novada uzņēmumu SIA „Lāči”

Lasīt tālāk...

Ķekava. Izsludina NVO projektu konkursu

Ķekavas novada attīstības nolūkos Ķekavas novada pašvaldība izsludina projektu līdzfinansēšanas konkursa II kārtu nevalstiskām organizācijām, sabiedriskiem nodibinājumiem un fondiem.

Lasīt tālāk...
Lapa 1 no 9