Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Pasniegtas Latvijas lepnuma 2013 balvas

Latvijas lepnuma ceremonija šogad noritēja jau desmito reizi. Tās laikā tika godināti cilvēki, kas dara vairāk, nekā kāds no viņiem to varētu prasīt vai sagaidīt - sarežģītā situācijā viņi nepaliek malā, bet iet un dara, lai palīdzētu, piepildītu cerību vai sapni, izglābtu, atbalstītu. Latvijas lepnuma akciju organizē laikraksts Diena un telekompānija TV3, ar uzņēmuma Latvijas Mobilais telefons atbalstu, piedaloties draugiem.lv un Gjensidige.

Lasīt tālāk...
 

Aicina neslēpt vērtīgas biznesa idejas

Jūlijā sākusies un līdz 15. septembrim turpinās pieteikšanās biznesa ideju konkursā Ideju kauss 2013. Šī konkursa mērķis ir veicināt jaunu uzņēmumu veidošanos un sekmēt Latvijas ekonomikas izaugsmi.

Lasīt tālāk...

Jauniešiem būs iespēja gūt pieredzi „Virtuālajā praksē”

Latvijas Darba devēju konfederācijā  tika atklāts karjeras portāla prakse.lv un LDDK, sadarbībā ar „Statoil Fuel & Retail Latvia” izstrādāts projekts - spēle „Virtuālā prakse” (www.virtualaprakse.lv), kas sniedz jauniešiem iespēju virtuāli iepazīt darba ikdienu vairāk nekā 100 uzņēmumos un 90 profesijās.

Lasīt tālāk...

Izsludināts konkurss “Labākais sociālais darbinieks Latvijā"

Labklājības ministrija (LM) līdz 1. oktobrim izsludinājusi konkursu “Labākais sociālais darbinieks Latvijā”,

Lasīt tālāk...

Krīzes Grūtniecības Centrs uzsāks apmācības Madonā

Krīzes Grūtniecības Centrs uzsāk jauno gadu, rīkojot apmācības visiem interesentiem no Madonas, Gulbenes, Cesvaines un tuvākās apkārtnes.

Lasīt tālāk...

Saulkrasti. Sociālais dienests aicina palīdzēt

Tuvojas Ziemassvētki un tradicionālā labdarības akcija “Gaišus Ziemassvētkus”.  Akcijas mērķis ir iepriecināt Saulkrastu sociālajā dienestā reģistrētās trūcīgās ģimenes, 1. grupas invalīdus, bērnus bāreņus, vientuļos pensionārus, kuriem nav likumīgo mantinieku, aprūpējamos pensionārus un pansionāta iemītniekus – bijušos saulkrastiešus.

Lasīt tālāk...

Kas ir fiziskās personas maksātnespējas process?

2. novembrī vairāki lasītāji Kurzemniekam zvanīja saistībā ar ziņu par SIA Kuldīgas RPB tiesas procesu pret trim tās dalībniekiem. Ziņā bija minēts, ka divi dalībnieki pieteikuši fiziskās personas maksātnespējas procesu. Lasītāji jautāja, kas tas īsti ir un kā to pieteikt.

Lasīt tālāk...

Medmāsa bankrotē un sāk jaunu dzīvi bez parādiem

Oktobrī pabeigts Latvijā pirmais fiziskās personas maksātnespējas process, informē Latvijas Kredītņēmēju apvienības (LAKRA) valdes loceklis Jānis Āboliņš. Finansiālās saistības dzēstas medmāsai Žannai (vārds mainīts). LAKRA pārstāvji akcentē, ka līdz ar šo veiksmīgo gadījumu var uzskatīt, ka «fiziskās personas maksātnespējas likums reāli darbojas arī dzīvē».

Lasīt tālāk...

Sorosa fonds – Latvija palīdzēs mazās skolas pārveidot par atbalsta centriem

 Sorosa fonds – Latvija (SFL), turpinot pirms 3 gadiem sākto iniciatīvu Pārmaiņu iespēja skolām, izsludina iniciatīvas 2. kārtas konkursu Skola kā kopienas attīstības resurss.

Lasīt tālāk...
Lapa 1 no 20