Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Kas notiek

 
 
Amerikāņu dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa svētdien ziedojusi miljonu ASV dolāru palīdzībai viesuļvētru izpostītajai Puertoriko.
Vairāk nekā puse jeb 56% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem šajā rudens kultūras dzīves sezonā visvairāk vēlētos apmeklēt teātrus, liecina pētījumu kompānijas «Kantar TNS» septembrī...
Krievijā populārais satīriķis Mihails Zadornovs, kurš pēdējo gadu laikā bija zināms ar ironiskiem un pat naidīgiem jokiem un attieksmi pret Baltiju un Rietumvalstīm kopumā, nolēmis pārtraukt ārstēšanos no...
Serbija piešķīrusi pilsonību britu aktierim un kinematogrāfistam Ralfam Fainsam, pirmdien vēsta laikraksts «Novosti».
Šī gada 25. septembrī Viņa Svētības Dalailamas vizītes laikā Rīgā «Skonto» hallē notiks pasākums «Pasaules harmonijai nav robežu. Dialogi ar Viņa Svētību Dalailamu». Dialogos ar Tibetas budisma garīgo...
Pašmāju fotogrāfe Agnese Aljēna iecerējusi izveidot interaktīvu karti, kurā jebkuram būtu viegli atrodama Rīgas ielu māksla – sakarā ar šo projektu viņa lūdz sabiedrības palīdzību.
Savas darbības septīto sezonu koncertzāle «Palladium» uzsāk jaunā statusā - ar Kultūras ministrijas rīkojumu koncertzāles ēka ir iekļauta Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā kā vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis.
Grāmatnīcas «Zvaigzne ABC» īpašniece Vija Kilbloka metusi pie malas nosaukumus virpināmais un grozāmgrābslis, «fidžet spineriem» («fidget spinner») izvēloties jaunu nosaukumu.
Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) vadītājs Zigmars Liepiņš ir neapmierināts ar nodokļu reformas gaidāmo ietekmi gan uz viņu personīgi, gan uz operu.
Maskavas tiesa pirmdien nolēmusi paturēt mājas arestā teātra «Gogoļa centrs» galveno režisoru Kirilu Serebreņņikovu, kurš apsūdzēts par krāpšanu īpaši lielā apjomā.

Latvijas televīzijas raidījumi

Anekdošu šovs 23 Sep 2017 | 22:25
Latvijas sirdsdziesma 23 Sep 2017 | 21:30
Mācām suņiem komandas 23 Sep 2017 | 20:41
Kaķu veselība. Stomatīts 23 Sep 2017 | 20:34
Ķepa uz sirds 23 Sep 2017 | 11:30
Es mīlu ēdienu. 2. sērija 21 Sep 2017 | 19:37
Es mīlu ēdienu! 3. sērija 20 Sep 2017 | 21:00
V.I.P. 25. septembris 18 Sep 2017 | 23:15
Anekdošu šovs 16 Sep 2017 | 22:55
Latvijas Sirdsdziesma 16 Sep 2017 | 21:28
Ķepa uz sirds IV 16 Sep 2017 | 21:16
Ķepa uz sirds II 16 Sep 2017 | 21:12
Ķepa uz sirds I 16 Sep 2017 | 21:12
Ķepa uz sirds III 16 Sep 2017 | 21:12
Ķepa uz sirds 16 Sep 2017 | 11:35
Es mīlu ēdienu! 1. sērija 14 Sep 2017 | 22:50
V.I.P. 11 Sep 2017 | 23:00
Anekdošu šovs 9 Sep 2017 | 22:30
Latvijas sirdsdziesma 9 Sep 2017 | 21:30
Suņu laimīgais stāsts 9 Sep 2017 | 21:00
Izejam pastaigā ar kaķi 9 Sep 2017 | 20:58
Ķepa uz sirds 9 Sep 2017 | 11:30
Apgāds «Neputns» klajā laiž trimdas māksliniekam Fridriham Miltam veltītu albumu. «Fridrihs Milts, kura dzīve aizritēja starp Pārdaugavu un Ņujorkas centru Manhetenu, trimdas latviešu uztverē kļuvis par leģendāru personību,» tā grāmatas sastādītāja Dace Lamberga. Albums...
Vakar t/c Spice kopā ar mūziķiem, ģimenēm un sadarbības partneriem Dakteri Klauni atzīmēja savu piecu gadu jubileju. Dienas garumā visus interesentus pārsteidza dažādi mūziķu priekšnesumi, radošās darbnīcas bērniem un paši Dakteri Klauni, kas rūpējās par sirsnīgu un jautru...
Mēs visas esam dievietes 25 Sep 2017 | 16:05
Apgāds «Lietusdārzs» izdevis grāmatu ar valdzinošu nosaukumu: «Dievietes nenoveco». Sievietēm un par sievietēm? Jā gan, un ir vērts uzreiz pievērst uzmanību autores Kristiānas Nortrapas ievadā teiktajam: «Grāmata «Dievietes nenoveco» ir paredzēta visu vecumu sievietēm,...
Turpinoties VS Dalailamas mācībām Latvijā, šodien Skonto hallē varējām klausīties «Pasaules harmonijai nav robežu. Dialogi ar Viņa Svētību Dalailamu», kurā piedalījās Alvis Hermanis, Boriss Grebenščikovs, Vitālijs Manskis un Ivans Viripajevs. Uzzini, ko Viņa Svētība...
Kultūras ministrijas izsludinātajā metu konkursā – «Latvijas ekspozīcijas idejas koncepcija un īstenošana Venēcijas biennāles 16. Starptautiskajā arhitektūras izstādē» - konkursa žūrijas komisija noteikusi uzvarētāju biedrību «Latvijas Jaunā teātra institūts».
2017. gada 30. septembrī RISEBA Mediju un Arhitektūras centrā H2O 6 notiks Latvijā unikāla projekta pirmizrāde – jauktā kora pārlikumā iestudēta industriālā roka žanra rokopera. Koncertuzvedums veidots pēc Andra Vilcāna un Ilmāra Šlāpina rokoperas...
Aiz slēgtām durvīm 25 Sep 2017 | 11:25
Apgādā Zvaigzne ABC klajā laista B. A. Parisas (B. A. Paris) grāmata «Aiz slēgtām durvīm» («Behind Closed Doors»), kas ir aizraujošs, skarbs un ārkārtīgi patiesīgi sarakstīts darbs – ne velti autore kādā intervijā atzinusies,...
Tiem, kas jau dzirdējuši par Koko un Riko, prieku sagādās vēsts, ka žurkupuiku piedzīvojumi risinās arvien plašākā pasaulē – par viņiem sarakstītas vairākas grāmatas, pieejamas arī daudzas krāsojamās un darbošanās grāmatiņas un Latvijas Leļļu...
Kādi mēs bijām senatnē? 25 Sep 2017 | 11:05
Domājot par Latvijas simtgades sagaidīšanu, Apgāds Zvaigzne ABC atkārtoti laidis klajā Agra Liepiņa populārzinātnisko grāmatu «Senā Latvija. Ilustratīva 9.-13. gadsimta vēsture». Izdevums papildināts ar jaunu satura nodaļu, kā arī ar agrāk nepublicētiem A. Liepiņa...
Apgādā «Zvaigzne ABC» izdota dzejnieka, vides aktīvista Arvīda Ulmes grāmata bērniem «Pasaka par atslēdziņu». Grāmatu papildina CD ar Haralda Sīmaņa komponētu šāda paša nosaukuma mūzikas albumu.


TVNET Izklaide Kultūra - Jaunākās ziņas
TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
«Neputns» klajā laiž trimdas māksliniekam Fridriham Miltam veltītu albumu
Apgāds «Neputns» klajā laiž trimdas māksliniekam Fridriham Miltam veltītu albumu. «Fridrihs Milts, kura dzīve aizritēja starp Pārdaugavu un Ņujorkas centru Manhetenu, trimdas latviešu uztverē kļuvis par leģendāru personību,» tā grāmatas sastādītāja Dace Lamberga. Albums klajā nāk vienlaikus ar mākslinieka gleznu izstādi Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā.
Dakteri Klauni ar mūziķu, ģimeņu un atbalstītāju piedalīšanos atzīmēja svinīgo piecu gadu jubileju
Vakar t/c Spice kopā ar mūziķiem, ģimenēm un sadarbības partneriem Dakteri Klauni atzīmēja savu piecu gadu jubileju. Dienas garumā visus interesentus pārsteidza dažādi mūziķu priekšnesumi, radošās darbnīcas bērniem un paši Dakteri Klauni, kas rūpējās par sirsnīgu un jautru atmosfēru.
Mēs visas esam dievietes
Apgāds «Lietusdārzs» izdevis grāmatu ar valdzinošu nosaukumu: «Dievietes nenoveco». Sievietēm un par sievietēm? Jā gan, un ir vērts uzreiz pievērst uzmanību autores Kristiānas Nortrapas ievadā teiktajam: «Grāmata «Dievietes nenoveco» ir paredzēta visu vecumu sievietēm, kuras izbauda dzīvi un labprāt grib piedzīvot to, ka tā kļūst vēl labāka. Es nevēlējos rakstīt tādu grāmatu par sieviešu veselību, kas viņās izraisītu bailes no novecošanas, un stāstīt, kā sagatavoties briesmām, kas ar tām varētu atgadīties[..]. Nevēlējos saskaldīt sievietes ķermeni gabalos un ieteikt sievietēm izmantot desmit ieteikumus, lai šis gabals nesabruktu vai tā sistēma neizietu no ierindas.»

TVNET Izklaide Kultūra - Top ziņas
TVNET ir Latvijā plašākais multifunkcionālais informatīvais portāls, mēs piedāvājam ne tikai plaša spektra rakstītās ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video un audio ierakstus, kā arī on-line pieslēgšanos notikumu vietai un dažādas lietotāju foruma iespējas.
TVNET
Hermanis jautā VS Dalailamam: vai jums ir dators?
Turpinoties VS Dalailamas mācībām Latvijā, šodien Skonto hallē varējām klausīties «Pasaules harmonijai nav robežu. Dialogi ar Viņa Svētību Dalailamu», kurā piedalījās Alvis Hermanis, Boriss Grebenščikovs, Vitālijs Manskis un Ivans Viripajevs. Uzzini, ko Viņa Svētība atbildēja uz JRT režisora jautājumu, vai viņš izmanto jaunākās tehnoloģijas!
Kamerkoris «Muklājs» sezonu uzsāks ar industriālā roka koncertuzvedumu
2017. gada 30. septembrī RISEBA Mediju un Arhitektūras centrā H2O 6 notiks Latvijā unikāla projekta pirmizrāde – jauktā kora pārlikumā iestudēta industriālā roka žanra rokopera. Koncertuzvedums veidots pēc Andra Vilcāna un Ilmāra Šlāpina rokoperas «Drakula. Svešās asinis» motīviem, par muzikālo pamatu ņemot 2007. gadā izdoto albumu «Drakula», kurā iekļautas dziesmas no režisora Dž. Dž. Džilindžera iestudētās izrādes Dailes teātrī.
Aiz slēgtām durvīm
Apgādā Zvaigzne ABC klajā laista B. A. Parisas (B. A. Paris) grāmata «Aiz slēgtām durvīm» («Behind Closed Doors»), kas ir aizraujošs, skarbs un ārkārtīgi patiesīgi sarakstīts darbs – ne velti autore kādā intervijā atzinusies, ka turpina saņemt vēstules no sievietēm, kuras atzīstas: «Tas ir kā par mani rakstīts!».
Žurkulēni Koko un Riko atkal dodas pasaulē
Tiem, kas jau dzirdējuši par Koko un Riko, prieku sagādās vēsts, ka žurkupuiku piedzīvojumi risinās arvien plašākā pasaulē – par viņiem sarakstītas vairākas grāmatas, pieejamas arī daudzas krāsojamās un darbošanās grāmatiņas un Latvijas Leļļu teātrī šoruden tapusi luga par abiem palaidniekiem. Tikko iznākusi arī trešā lielā grāmata «Koko un Riko uzvedas kā eņģelīši».
Kādi mēs bijām senatnē?
Domājot par Latvijas simtgades sagaidīšanu, Apgāds Zvaigzne ABC atkārtoti laidis klajā Agra Liepiņa populārzinātnisko grāmatu «Senā Latvija. Ilustratīva 9.-13. gadsimta vēsture». Izdevums papildināts ar jaunu satura nodaļu, kā arī ar agrāk nepublicētiem A. Liepiņa zīmējumiem un fotogrāfijām.
«Pasaka par atslēdziņu» dodas pie mazajiem lasītājiem
Apgādā «Zvaigzne ABC» izdota dzejnieka, vides aktīvista Arvīda Ulmes grāmata bērniem «Pasaka par atslēdziņu». Grāmatu papildina CD ar Haralda Sīmaņa komponētu šāda paša nosaukuma mūzikas albumu.