Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Latvijas Karte

   
Amerikāņu dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa svētdien ziedojusi miljonu ASV dolāru palīdzībai viesuļvētru izpostītajai Puertoriko.
Vairāk nekā puse jeb 56% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem šajā rudens kultūras dzīves sezonā visvairāk vēlētos apmeklēt teātrus, liecina pētījumu kompānijas «Kantar TNS» septembrī...
Krievijā populārais satīriķis Mihails Zadornovs, kurš pēdējo gadu laikā bija zināms ar ironiskiem un pat naidīgiem jokiem un attieksmi pret Baltiju un Rietumvalstīm kopumā, nolēmis pārtraukt ārstēšanos no...
Serbija piešķīrusi pilsonību britu aktierim un kinematogrāfistam Ralfam Fainsam, pirmdien vēsta laikraksts «Novosti».
Šī gada 25. septembrī Viņa Svētības Dalailamas vizītes laikā Rīgā «Skonto» hallē notiks pasākums «Pasaules harmonijai nav robežu. Dialogi ar Viņa Svētību Dalailamu». Dialogos ar Tibetas budisma garīgo...
Pašmāju fotogrāfe Agnese Aljēna iecerējusi izveidot interaktīvu karti, kurā jebkuram būtu viegli atrodama Rīgas ielu māksla – sakarā ar šo projektu viņa lūdz sabiedrības palīdzību.
Savas darbības septīto sezonu koncertzāle «Palladium» uzsāk jaunā statusā - ar Kultūras ministrijas rīkojumu koncertzāles ēka ir iekļauta Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā kā vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis.
Grāmatnīcas «Zvaigzne ABC» īpašniece Vija Kilbloka metusi pie malas nosaukumus virpināmais un grozāmgrābslis, «fidžet spineriem» («fidget spinner») izvēloties jaunu nosaukumu.
Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) vadītājs Zigmars Liepiņš ir neapmierināts ar nodokļu reformas gaidāmo ietekmi gan uz viņu personīgi, gan uz operu.
Maskavas tiesa pirmdien nolēmusi paturēt mājas arestā teātra «Gogoļa centrs» galveno režisoru Kirilu Serebreņņikovu, kurš apsūdzēts par krāpšanu īpaši lielā apjomā.

Sadarbība

TV-Programma

Latvijas karte

NRA

Dzirklstele

Jelgavniekiem

Auseklis

Druva - Cēsu rajona laikraksts

Bauskas dzīve

Brīvā Daugava

Kurzemes Vārds

Kurzemnieks

Staburags

Latgales laiks

Neatkarīgās Tukuma ziņas

Zemgales ziņas

Ziemeļlatvija

TV Spektrs

Vidusdaugavas televīzija

Latvijas Kristīgais radio

Makramē Skola