Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Interesanti

Vasaras Olimpiskās spēles Londonā - 1908. (video)

Vasaras Olimpiskās spēles Londonā - 1908. (video)

1908. gada Vasaras Olimpiskās spēles bija ceturtās Vasaras Olimpiskās spēles. Tās no 1908. gada 27. aprīlim līdz 31. oktobrim notika Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā. Oficiāli spēles atklāja Lielbritānijas karalis Edvards VII. Šīs bija pirmās Olimpiskās spēles, kuras notiek Londonā. 1908. gada spēlēm bija jānotiek Itālijā, taču Vezuva 1906. gada izvirduma dēļ Olimpiāde norisinājās Londonā.

Lasīt tālāk...
 

Šūpuļtīkli piesaista uzmanību

Pat mazs dzīvoklis nav iemesls, lai atteiktos no idejas par šūpuļtīklu

Lasīt tālāk...

Minska pēc krīzes

Pagājušā gada vasara Baltkrievijā bija dramatiska. Notika vietējās valūtas devalvācija. Visbriesmīgākajā situācijā nonāca tie Baltkrievijas iedzīvotāji, kuriem kredīti bija ārvalstu valūtās. Tiem procenti bija jāmaksā attiecīgajā valūtā, bet bankās tās nebija. Pērnvasar visai tipiska aina, ko vēroja Latvijas ceļotāji, kas devās uz banku Baltkrievijā mainīt valūtu, bija garās rindās stāvošie ļaudis, kas gaidīja, līdz kāds ārzemnieks atnesīs apmaiņai valūtu, lai to tūdaļ pat iegādātos rindas priekšgalā esošais.

Lasīt tālāk...

Minhauzena muzeja delegācija ciemojas slavenā meļa dzimtenē

Jūnija beigās SIA Minhauzena pasaule pārstāvis Kārlis Sausnītis, Minhauzena muzeja vadītāja Irīna Noriņa, mākslas vēsturnieks profesors Ojārs Spārītis un žurnāla Ievas Stāsti žurnāliste Vija Vāvere devās uz Bodenverderu Vācijā. Brauciena mērķis bija uzzināt vairāk par barona Minhauzena gaitām un piedalīties viņa dzimtās pilsētas 725. gadskārtas svinībās.

Lasīt tālāk...

Uz veiksmes takas

Rītvakar Cēsu pils parka estrādē savu jubilejas koncertu ciklu Mani 50 atklās mūziķis, spēcīgā vokāla īpašnieks un daudzpusīgais mākslinieks Igo. Nākamais koncerts būs 17. jūnijā Dzintaru koncertzālē Jūrmalā, bet īpaša jubilejas dāvana Igo draugiem un talanta cienītājiem būs koncerts dziedātāja dzimtajā pilsētā Liepājā, koncertzālē Pūt, vējiņi! – tur viņš visus gaidīs savā dzimšanas dienā, 29. jūnijā.

Lasīt tālāk...

Atšifrēts senākais zināmais raksts senebreju valodā

Kāds vācu pētnieks apgalvo, ka atšifrējis senāko zināmo rakstu senebreju valodā.

Lasīt tālāk...

Šprotes Latvijai – kā vīns Francijai

Mūsdienās nenākas bieži dzirdēt, ka restorānos vai viesībās kāds ļoti kārotu pēc šprotēm. Šprote kā delikatese? Izklausās nedaudz sveši vai asociējas ar vecāko paaudzi un tās ēšanas paradumiem. Bet tie ir tikai stereotipi.

Lasīt tālāk...
Lapa 1 no 2
 

Social.lv citā valodā

English French German Russian Latvian Lithuanian Estonian