Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Gatavo pats

Galdā pildītās pankūkas

Viens no gardākajiem un daudzveidīgākajiem ēdieniem ir pildītās pankūkas, jo te var ļauties fantāzijai un izmantot jebkādus produktus, ko iepildīt plānajās pankūkās.

Lasīt tālāk...
 

Sojas pupiņas

Pati izaudzēju sojas pupiņas, bija laba raža. Gribētu uzzināt, kā un ko no tām pagatavot, kā pareizi apstrādāt./ Līga

Lasīt tālāk...

Kas sēnītei vēderā?

Ļoti vienkārši un ātri pagatavojami ir pildīti šampinjoni. Arī šeit var ļaut vaļu fantāzijai. Šampinjonu cepurītēm izgriež kātiņus.

Lasīt tālāk...

Gardas idejas

Skābu kāpostu zupa ar ingveru, Vista ar ingveru, Gaļas un burkānu sacepums, Tītara fileja ar dārzeņiem, Viltotais zaķis ar zilo sieru

Lasīt tālāk...

Ābolu laikā strūdele

Oktobris rosina iekurināt cepeškrāsni, lai siltā un mājīgā gaisotnē ceptu ābolmaizes, ābolus mīklā, ābolkūkas un citus gardumus. Viens no tādiem ir strūdele. Ja ir laiks un patika, var pašrocīgi gatavot gan mīklu, gan pildījumu, ja laika trūkst un pārliecības par savu varēšanu, var izmantot arī gatavu kārtaino bezrauga mīklu.

Lasīt tālāk...

Nedēļas recepte

Ilze Miezīte, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas direktora vietniece, liela kūku cepēja: «Ikdienā gatavoju kā jau katra latviešu sieviete. Vienīgi tortes man izdodas citādas, nekā veikalā var nopirkt, un arī noformējums atšķiras. Taču tāpat kā kurpniekam nav kurpju, sanāk, ka arī es vairāk cepu kolēģiem nekā pašiem sev. Konkursā «Latvijas lauku torte 2012» šoreiz startēju ārpus kārtas, jo gribēju piedāvāt citu versiju, kas īsti neatbilst nolikumam, bet nākotnē, iespējams, startēšu arī sacensībās..»

Lasīt tālāk...

Aktuāli – mazsālītie gurķi

Gatavo pats  .Mazsālītie gurķīsi.

Lasīt tālāk...
Lapa 1 no 2
 

Social.lv citā valodā

English French German Russian Latvian Lithuanian Estonian