Latvijas sociālās informācijas portāls - Social.lv

Burtu lielums
  • Lielāks teksts
  • Normāls teksts
  • Mazāks teksts

Notikumi

1. martā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē tiks pirmatskaņoti 13 latviešu komponistu jaundarbi – dziesmas korim – veltījumi Latvijai simtgadē. Par dziesmās ieliktajiem kodiem veltītas trīs sarunas ar trim autoriem: Jēkabu Jančevski, Edgaru Raginski un Platonu Buravicki. 
2017.gada pasaules rallijkrosa čempionāts sāksies 1.aprīlī ar sacensībām Barselonā. Tad pirmo reizi uz starta jaunas komandas sastāvā ar jaunu auto redzēsim latviešu rallijkrosa braucēju Jāni Baumani.
Telekomunikāciju operators «Bite Latvija» («Bite») pērn 10% no ieņēmumiem jeb astoņus miljonus eiro ieguldīja tīkla un tehnoloģiju attīstībā, taču, ņemot vērā arvien lielāku pieprasījumu pēc ātra interneta, šogad investīcijas šajā virzienā plānots palielināt, aģentūrai LETA sacīja kompānijas izpilddirektors Kaspars Buls.
Londonā pirmdien pēc vairākiem reidiem tika aizturēti pieci pusaudži aizdomās par teroraktu gatavošanu, paziņoja Londonas policija.
Latvijas centra spēlētājs Anžejs Pasečņiks tiek minēts kā viens no kandidātiem, kuru varētu izraudzīties šā gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) draftā. Pagaidām viņš savu galvu ar domām par pasaules spēcīgāko līgu nemēģina noslogot.
ASV žurnāls «Sports Illustrated» laidis klajā 2017.gada peldkostīmu izdevumu, kurā piedalās tādas pasaulē zināmas zvaigznes kā Serēna Viljamsa (Serena Williams), Simona Bailsa (Simona Biles), Robina Lavlija (Robyn Lawley), kā arī Keita Aptone (Kapte Upton).
Slepkavības un seksuāla rakstura noziegumi tiek atzīti par vieniem no smagākajiem krimināllikuma pārkāpumiem, tāpēc nereti rodas diskusijas, vai sodi ir adekvāti un pietiekami bargi. Raidījumā «KiviTv» skaidro gan sabiedrības, gan advokātu viedokli par sodu bardzību Latvijā. 
Krievijas prezidenta administrācijā tiek aktīvi spriests, ko darīt, lai paaugstinātu 2018.gadā paredzēto Krievijas prezidenta vēlēšanu apmeklētību. Viena no iespējām - balsošanas procedūras atvieglošana pēc iedzīvotāju pieraksta vietas, kā arī dubultot vēlēšanu iecirkņus. 
Pēc dzeltenajā presē uzvirmojušajām kaislībām par aktiera Andra Buļa paralēlo dzīvi pienāca brīdis, kad tas sāka lēnām atšķetināties. Pārvērtējis savu uzvedību un to, kas dzīvē svarīgs, Bulis atgriezās pie sievas. Detalizētāku skaidrojumu notikušajam aktieris sniedza plašā intervijā žurnālā «Ieva», kas nu jau tiek saukta par Andra Buļa «grēksūdzi». Pēc tās publiskošanas, savs sakāmais ir arī skandālā iesaistītajai Lienei...
Nodibinājums «dzivniekupolicija.lv», balstoties uz suņu apzīmēšanas un reģistrēšanas sociālo kampaņu četros Latvijas novados, kā arī tiesību normu un datu analīzi par pieciem gadiem (2012-2017), ir izstrādājis Informatīvu ziņojumu par suņu apzīmēšanu un reģistrēšanu Latvijā.
25.februārī Vecumnieku novadā tiks svinēti pavasara auglības svētki Meteņi, kuros piedalīsies arī starptautiskā Masku tradīciju festivāla dalībnieki un viesi no Čehijas, Lietuvas un vairākiem Latvijas novadiem, informēja Vecumnieku tautas nama vadītāja Agrita Laudurga.
Tikai nedaudz vairāk par mēnesi ir palicis līdz 2017.gada pasaules rallijkrosa čempionāta sākumam, un autosporta faniem Latvijā ir pamats būt patīkami satrauktiem, jo brāļi Jānis un Artis Baumaņi atsāks virzību tuvāk mērķim - godalgotām vietām pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionātā, turklāt katrs jaunā komandā. Proti, Jānis Baumanis rallijkrosa pasaules čempionāta Supercar klasē pārstāvēs Austrijas komandu STARD, savukārt Artis...
Valsts policija apjomīgas izmeklēšanas un operatīvā darba rezultātā šī gada janvārī novērsusi kāda vīrieša pasūtījuma slepkavību, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins.
Krievijas uzbrukuma gadījumā 39% iedzīvotāju nedarītu neko vai arī atstātu Latviju, noskaidrots pēc Latvijas Aizsardzības ministrijas pasūtījuma veiktā aptaujā.
Aizvadītajā sestdienā, 18. februārī, kāds jaunietis, vadot automašīnu «BMW X5», ietriecies cilvēku pilnā «Rīgas satiksme» autobusā. Sadursme notikusi uz 11. novembra krastmalas pēc tam, kad autovadītājs braucis pa pretējo braukšanas joslu, vēsta LNT raidījums «Degpunktā». 
20.februārī Londonā savu 2017.gada pavasara modes kolekciju prezentēja zīmols «Burberry». Šī ir zīmola otrā «see-now-buy-now» (redzi tagad, velc tagad) kolekcija, kura tiek prezentēta tuvojoties attiecīgajam gadalaikam. «Burberry» šogad pārsteidza ar sievišķīgiem tērpiem - kolekcijā dominēja galvenokārt balti toņi, kā arī mežģīnes un cakas, kas ir raksturīgas rotaļīgajam pavasarim. Arī šajā sezonā zīmols prezentēja savu vispopulārāko preci gan sievietēm,...
Ja skolu tīkla sakārtošana nesekmēsies, kā iecerēts, tad arī plānotajam pedagogu atalgojuma pieaugumam līdzekļu nebūs, intervijā laikrakstam «Neatkarīgā Rīta Avīze» atzinis izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V).
Gārfīlda iecienītā lazanja 21 Feb 2017 | 10:00
Ātri un vienkārši!
Lietuvas kinoteātri atteikušies demonstrēt Krievijas filmu «Zaščitņiki» («Aizstāvji»), pavēstīja Krievijas kinokompānija «Enjoy Movies», vienlaikus norādot, ka Latvijā un Igaunijā filma kinoteātros tomēr būs skatāma.
Krievijas politiķis Vladimirs Žirinovskis savus uzskatus nemaina - svētdienas vakarā Krievijas televīzijas raidījumā «Svētdienas vakars ar Vladimiru Solovjovu» odiozais politiķis atkārtoja savu «veco mantru»: konflikta gadījumā ar Krieviju no Baltijas valstīm nekas pāri nepaliks. Raidījumā Žirinovskis pastāstīja savus uzskatus par Igaunijas vēsturi un politisko ģeogrāfiju, vēsta «Postimees». 
Nekārtībās pārsvarā imigrantu apdzīvotajā Stokholmas rietumu rajonā Rinkebī pirmdienas vakarā aizdedzinātās vairākas automašīnas un izlaupīti veikali, pavēstīja likumsargi.
Svētdien norisinājās «Eirovīzijas» dziesmu konkursa atlases raidījuma «Supernova 2017» pusfināls.Uz skatuves redzējām Lauri Valteru ar «Magic Years», Lindu Leen ar «Who is in Charge», grupu «Franco Franco» ar «Up», Miku Dukuru ar «Spiritual Priest», Santu Daņeļeviču ar «Your Breath», The Ludvig ar «I’m In Love With You» «Triana Park» ar «Line» un «My Radiant You» ar «All I...

Laiks Rīgas

Video sižeti


Laipni lūdzam Makramē Skolā - video apmācības bez maksas

Social.lv citā valodā

English French German Russian Latvian Lithuanian Estonian

Vārda dienas

Šodien svin: Adrians, Ārija, Rigonda
Rīt svinēs: Almants, Haralds

Sadarbība

TV-Programma

Latvijas karte

NRA

Dzirklstele

Jelgavniekiem

Auseklis

Druva - Cēsu rajona laikraksts

Bauskas dzīve

Brīvā Daugava

Kurzemes Vārds

Kurzemnieks

Staburags

Latgales laiks

Neatkarīgās Tukuma ziņas

Zemgales ziņas

Ziemeļlatvija

TV Spektrs

Vidusdaugavas televīzija

Latvijas Kristīgais radio

Makramē Skola